Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 64 от 64
  1. #61

    Подразбиране

    Относно Вилер не се заричайте, момичета, че да не изпаднете в моята ситуация. И аз твърдо бях решила повече нищо вилерово да не пипна, но преди 1-2 години една от новите им разработки така ме заплени, че не мирясах докато не намеря схемата. И ето я вече на бял свят. Не е ли пленителна тази навяваща спокойствие природна картина?!
    http://marji.snimka.bg/tapestries/mo...71069.25948336

  2. #62

    Подразбиране

    Споделям мнението ,че темата е негативна!Не понасям да се плюе Вилер,като не ви хареснат просто не ги шийте и толкова!Аз пък не харесвам лековати модерни мъници!

  3. #63

    Подразбиране

    Въпреки, че ангелчетата са много сладки, аз не бих ушила и дори избягвам да им се радвам. Не ги свързвам с хубаво ... Луда съм, нали!? Иначе бих шила всичко, стига да имам време и да ми харесва. В момента шия един казанлъшки и един на риолис. Новите са някак по-леки, по-модерни, но старите са си традиция. Определено обаче новите са по-мързеливи, така че май започвам да ги предпочитам, хаха. А за красотата - НЯМА ГРОЗЕН ГОБЛЕН!!! :-)))

  4. #64

    Подразбиране

    Реклама:
    Моля ,ако имате схемите на Ябълкобелачката, Зимата с параклиса - изпратете ми я на ел.поща:
    P_tosseva@abv.bg

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •