Показване на 1 до 9 от 9
  1. #1

    Подразбиране Има ли китайци във форума !?

    Мили момичета ,харесах си много този гоблен ,но не знам какво е написано с китайските/иероглифите/букви!:Вероятно е някакво послание !?Ще съм ви благодарна ако някой ми го преведе!Не ,че няма да го ушия с тези букви ,но все пак да знам за какво става дума!


  2. #2

    Подразбиране

    Жалко че никой до сега не ми даде отговор на превода !А, гоблена е толкова красив и ми се струва лесен за изпълнение!Не се сдържах и му помествам схемата за което се извинявам,но както решат модераторите!Ако искат да го изтрият или преместят в друга тема!


  3. #3

  4. #4

    Подразбиране

    Едно огромно благодаря за превода от едно добро другарче"

    "Чувствата определят живота, който живееш сега"


    С малко букви - страхотно пожелание !

  5. #5

    Smile

    Да, чудно е посланието и гоблена! С толкова малко думи, а толкова много е казано Спорна работа!

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  6. #6

    Подразбиране

    Пепи на работа съм и не мога да го дръпна.Запази го...много ми хареса и вече ми е в плановете...трябва да ушия 5 бр.такива - 1 за синът и 4 за племенниците

  7. #7

    Подразбиране

    Чудесно послание! Нека добрите чувства те ръководят ,за да го ушиеш и се изпълни пожеланието. Успех!

  8. #8

    Подразбиране



    А на този гоблен какво ли е посланието?
    svetlana770@abv.bg

    НЕ ЗАБРАВЯШ ТОВА, КОЕТО НИКОГА НЕ СИ ЗАПОМНИЛ

  9. #9

    Подразбиране

    Реклама:
    "Обещание за цял живот" посланието, което носи тоз гоблен. Превода не е мой, помолих приятелка

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •