Показване на 1 до 12 от 12
  1. #1

    Подразбиране Едно решение на много проблеми!

    Сега здравейте скъпи колеги и колежки съфорумци!!!
    Искам да направя едно предложение,което се надявам да услесни много работата със сайта и няма да се ангажират толкова хора. От няколко години май вече станаха съм тук и недоумявам защо е организирано така търсенето в Заявки за месец...
    Идеята ми е следната: постоянно като гледам има един доста голям процент от едни и същи гоблени,които се търсят всеки месец или през месец. Няма ли начин примерно да се направи един обширен каталог и всеки гоблен да е даден със снимка, фирма и допълнителна информация и линк за теглене
    Ако примерно има няколко разработки,да се дадени с отделни линкове. Така като се качат веднъж,няма все да има Искам искам .... , проверяваш си примерно раздел за Кучета и там са всички налични схеми от форума. Сега какво се случва влизаш намираш една картинка/модел и почваш да пишеш на този който я е качил. Той ако благоволи да ти отговори (няколко пъти въпреки учтивата си молба не получих никакъв отговор камо ли гоблен) се ангажира с пращане. Другия ти вариант (да не кажа за по-мързеливите на които не им се отделя време да търсят,въпреки че го има тук) направо решават да използват вече описания начин със заявката за месеца. Там все още се намират добри хора които всеки ден си отделят от времето да помагат ( за което благодаря )
    И така един сървър, много работа от един екип от форумци, но веднъж за винаги да ги има на един/няколко сървъра и решение во веки ....
    Примерно може да се обновяват линковете с нови разработки и допълвани
    Работата може да се разпредели,като приемерно един човек се захване с не леката задача да събере и качи дадена тема
    Май много се разписах и е време за завършване! Надявам се да направи дискусия която все пак да има някакъв резултат
    Чакам Вие сте на ход!!!

    П.С. модераторите може да сменят мястото на темата извинявам се сега прочетох, че е за предложения за магазина! Извинявам се отново!
    Редактирано от parcheka : 02.07.2010 в 21:17. Причина: Недоглеждане хаха
    "Не си мисли, че това което неразбираш е невъзможно"
    Сервантес-Дон Кихот
    parcheka@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Ето как са го направили съфорумците от Русия
    http://fanstitch.ru/schemas
    Библиотека,с раздели,снимки и препратка

  3. #3

    Подразбиране

    Еми нещо не мога да се оправя в този сайт, но важното е че ми разбра идеята.Просто всичко да е по пригледно и подредено,а и човек не винаги знае какво точно иска или името му.
    "Не си мисли, че това което неразбираш е невъзможно"
    Сервантес-Дон Кихот
    parcheka@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Аз работя по него от 2-3 часа- много ме впечатли, но за да го ползваш пълноценно, трябва да отговаряш на куп условия! Иначе има неща, които могат да те побъркат!Благодаря Q10!

  5. #5

    Подразбиране

    Достъпът е забранен. Не успях да вляза

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dushkova Виж мнение
    Достъпът е забранен. Не успях да вляза
    защото иска регистрация

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  7. #7

    Подразбиране

    Писах си името и паролата ,пак не ме пуска .Какво още иска да направя?

  8. #8

    Подразбиране

    при мен става. Не знам, защо при теб не става.

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  9. #9

    Подразбиране

    Знам, че се случва понякога, заради чудестранния трафик-не се притеснявай, ако ти е потвърдена регистрацията-ще си вътре след някой друг ден. Аз обаче мога да ти кажа-и не защото гроздето е кисело- работи с http://posidelushki.4adm.ru/ или http://www.supersadovnik.ru/hmforum- ще намериш повечето схеми от Фенстича по много по-достъпен начин. Иначе съм регистрирана там, за един месец им изпълних всичките условия, за да стана член на специалното им общество. Издърпах си и схеми-беше ми интересно толкова, че се забавих с гоблена...

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kaliakra2002 Виж мнение
    Знам, че се случва понякога, заради чудестранния трафик-не се притеснявай, ако ти е потвърдена регистрацията-ще си вътре след някой друг ден. Аз обаче мога да ти кажа-и не защото гроздето е кисело- работи с http://posidelushki.4adm.ru/ или http://www.supersadovnik.ru/hmforum- ще намериш повечето схеми от Фенстича по много по-достъпен начин. Иначе съм регистрирана там, за един месец им изпълних всичките условия, за да стана член на специалното им общество. Издърпах си и схеми-беше ми интересно толкова, че се забавих с гоблена...
    И аз съм регистрирана и на двете места, наистина се търси и предлага много, но най-хубаво и организирано в http://club.osinka.ru/forum-57. По-прегледно е и е по категории. Става и лесно търсене с таговете в дясно. Според мен е най-рационално. А то при нас наистина се търсят едни и същи схеми и като една от нас търси и другите след нея си харесват същото - няма нищо лошо в това, но се затрупва форума със спам. Да не говорим, че някои от нас не се научиха да качват снимките от външни източници. Може би трябва да се въведе и изискване като търсят нещо, да дават и максимална информация - ако я имат. Аз имам голям архив около 100 Гб схеми и дори и да имам схемата ми е трудно да я търся в архива само по снимка. Дори и да имам най-голямо желание да помогна.
    От друга страна , може да се наложи да се прекрати предлагането на схемите официално, за да не попаднем под ударите на закона, както стана в някои руски форуми - там премахнаха тотално търсенето и прредлагането на схемите. Може да се помисли и по този въпрос. .

  11. #11

    Подразбиране

    Наистина дано някой не подшушне на ГДБОП за нашето сайтче ,че ще ни рапердушинят за няма ден! Ще влезем в рубриките като ГОБЛЕНАРИТЕ хахахахаха
    "Не си мисли, че това което неразбираш е невъзможно"
    Сервантес-Дон Кихот
    parcheka@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от parcheka Виж мнение
    Ще влезем в рубриките като ГОБЛЕНАРИТЕ хахахахаха

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •