Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 55
  1. #31

    Подразбиране

    Боцкай, че има мн любопитни какъв ще е резултата

  2. #32

    Подразбиране

    14 дни
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  3. #33

    Подразбиране

    За 14 дни си е страхотен напредък, а и много хубаво се получава!

  4. #34

    Подразбиране

    Mного хубаво се получава!

  5. #35

    Подразбиране

    малко остана
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  6. #36

    Подразбиране

    Много по красиво от картинката.Но резултата при Илиана няма как да бъде друг.Много ми харесва.

  7. #37

    Подразбиране

    Новото ти начинание е страхотноПоздравления

  8. #38

    Smile

    Малко остава...........
    Много е хубав .............

  9. #39

    Подразбиране

    Много Ви благодаря! Скоро ще покажа и езерото.
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  10. #40

    Подразбиране

    Какво правите тука, бе!? Страшна скорост на шиене развивате. Направо ме изумявате. Това сигурно е заради Петата национална среща. Браво, поздравявам Ви!
    Гобленчето става много хубаво, а тези патета и гъсока са направо като живи. Още малко и ще ме клъвнат. Браво, страхотно!

  11. #41

    Подразбиране

    Много хубав гоблен, а патетата са като истински
    v_g_g@mail.bg

  12. #42

    Smile

    Много,много красив!!!

  13. #43

    Подразбиране

    Много благодаря! Не е заради Националната среща, аз няма да мога да присъствам, лекциите започват, но пък патетата наистина може да ни клъвнат.
    Срещата на два характера е като взаимодействието между две химически вещества: ако има реакция и двете се трансформират.

  14. #44

    Подразбиране

    Прекрасни са патетата! Живи и красиви! И цветовата гама много ми харесва. Успех до края!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Ей, ама тези патета са като живи! Много е красиво и свежо, и цветовата гама е много добре подбрана. Съвсем малко ти е останало, скоро ще го метнеш в готовите
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •