Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 62
  1. #1

    Подразбиране Какво свърших през тази година

    За съжаление мога да представя само нещата ушити от нова година до сега. Другите са далеч от мен, а и не са много. Бродирам от сравнително скоро и даже бях спряла за година-две, но тази година поднових заниманието си.
    Ето тези два гоблена ме накараха да го направя



    в момента им шия другарчето - жълтите рози и когато съм готова ще ги покажа.

    две комплектовки, кото бях купила и набързо уших



    Довърших и това

  2. #2

    Подразбиране

    За 6 месеца това хич не е малко.Прекрасни гобленчета си ушила!

  3. #3

    Подразбиране

    Вече бях открила форума и това е първото нещо по схема свалена от нета



    последва тая роза, която трябваше да ушия спешно за подарък на приятелката на големия син



    тези теменужки също са по схема от нета

    и същите теменужки, само, че със смененни цветове и на черна панама
    вече са при другарчето ми от лятната игра заедно с това
    Дано са и харесали
    Редактирано от кроти : 05.07.2010 в 11:29.

  4. #4

    Подразбиране

    Това е последния ушит и още нерамкиран гоблен



    малкия син си го пожела и още не съм го рамкирала

  5. #5

    Подразбиране

    Санита, не е много, като се има в предвид, че съм пенсионерка и друга работа си нямам

  6. #6

    Подразбиране

    Браво за ушитото хич, не е малко за 6месеца ,а дори и пенсионерите имат ангажименти.Аз тази година доста нови неща уших ,но повечето са за подарък ,бях решила поне 1 от започнатите и стоящи в шкафа да довърша, но плановете се объркаха.Мисля че най-важното е да сме живи издрави ,за да се наслаждаваме по-дълго на любимото занимание.

  7. #7

    Подразбиране

    поздрави за ушитите красоти и аз за 1 година ги уших всичките които имам и сега съм се кротнала и се занимавам само с градинката ми а през зимата отново сядам с иглата
    Аз съм Тони-а ника ми е ПУХИТО
    tonika1968@abv.bg


    http://puxito.gallery.ru/
    http://puxito.snimka.bg/?profile,albums

  8. #8

    Подразбиране

    Таня, поздравления за красотите! Не е малко за една година. И аз уших някои неща,ама и довършвах на приятелка, на дъщеря ми също. Сега с играта уших едни мъничета като твоето -5 пъти - за рожден ден, за имен ден ,за дъщеря ми,но този път и за себе си. Снимаха ми нещата ,ама ще чакам да ми ги качат-не умея. Весело лято!

  9. #9

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета, но годината още не е сваршила . Това са нещата шити през тази година. До сега винаги съм шила само по един гоблен и като го свърша, започвах нов, но форума ме "зарази" и в момента съм започнала три , но Жълтите рози са с приоритет и смятам до десетина дни да ги свърша и тогава да продължа с другите. А и е време да се помисли и за Коледните гобленчета

  10. #10

    Подразбиране

    Хахахах,тези игри много планове объркват,но пък усещането да подариш и да получиш подарък -изненада е незаменимо!

  11. #11

    Подразбиране

    Таня, поздравления за отварянето на личната ти тема!

    И на това, ако му викаш малко.
    Поздравления за изборя, изработката и не на последно място и тяхното оформление!

    Прекрасни гоблени, за прекаленно малко време.

    Очакваме и жълтите рози!

  12. #12

    Подразбиране

    Такива красоти видях тук, че ако те са малко не знам по-натам за какво ще говорим. За половин година си ушила толкова, колкото аз за последната година не съм започнала. Успех и за напред!

  13. #13

    Подразбиране

    sanita, наистина тръпката е голяма

    Таничка, най-после успях да се справя с техниката, иначе по-рано щях да си открия темичката. Надявам се до десетина дни да съм готова с розите, измъчиха ме, защото схемата им е за кръстчета, а аз ги шия с гобленов бод и трябва много да внимавам с тия полукръстчета и четвъртинки

    sanita , радвам се, че ти харесва видяното , търся нещо по-нестандартно и не толква популярно, като същевремено не трябва и да е голямо по размер, че ми доскучава и го зарязвам. Изневерих на правилото си да шия само по един гоблен и в момента имам започнати още два , примера на форума е заразителен .

  14. #14

    Подразбиране

    аз толкова и за две години няма да мога да ушия!
    Разкошни творби, с нетърпение ще чакам да видя второто полугодие с какво ще ни зарадваш!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Прекрасни творби.Аз като се замисля май нищо не съм доискарала както трябва тази година.Успех в следващите начинания.

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •