Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 62
  1. #16

    Подразбиране

    Ха, някой си е купил кабел за фотоапарата и аз не съм разбрала!
    Браво, Таня!!!!
    Всичко, което си показала е разкошно и много се радвам, че успя да го покажеш
    Слънчогледите и нарцисите са ми слабост, а за твоите.........
    направо се влюбих!!!!
    И наистина "моите" теменужки, са по хубави от твоите
    Но довечера ще ги снимам, как съм ги подредила с другото гобленче на стената в къщи и ще пусна тук снимка, да ми завиждат всички за красивите подаръци от теб!!!
    Фук- фук- фук
    Много целувки за теб, продължавай в същия дух и показвай да им се радваме и ние!

  2. #17

    Post

    Eй Таничка ти ни засрами направо незнам ние само се мотаме с тези гоблени а ти кога успяваш незнам.А и доколкото разбрах и новите розички са почти готови .Браво на теб миличка че успяваш толкова бързо да ги завършиш

  3. #18

    Подразбиране

    Прекрасни гоблени и въобще не са малко за толкова кратко време. Поздравления!

  4. #19

  5. #20

    Подразбиране

    Таня, много са ти красиви гоблените на Херитидж, наистина да се запали човек. Останалите също. Сега ще чакаме да ни покажеш какво си шила и преди тях и какво ще последва. Може би още един от серията с цветята на Херитидж?

  6. #21

    Подразбиране

    Ако искаш да увеличиш серията на Херитаж и търсиш схеми само свирни, аз съм шила маковете, орхидеите и слънчогледите, които вече имаш. Поздрави за направеното до момента. Хич не е малко.

  7. #22

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета за добрите думи
    Ружанка, харесаха ми маковете от твоята колекция, ако реша да ги ушия, ще свиркам

  8. #23

    Подразбиране

    Жълтите рози, които толкова дълго време търсих, са вече готови


    Хич не ме бива за фотограф , в действителност цветовете са много по-наситени и ярки
    Редактирано от кроти : 15.07.2010 в 19:17.

  9. #24

    Подразбиране

    Леле, много плодотворна година си имала, браво!

  10. #25

  11. #26

    Подразбиране

    Поздравления за красотите!Страхотни са
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  12. #27

  13. #28

    Подразбиране

    Много са красиви!Честито! Като си включила на скорост и нямаш спиране

  14. #29

    Подразбиране

    браво-розите са страхотни

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ви момичетаОткровено казано доста ме поизмъчиха, защото схемата им беше за кръстчета, а аз ги ших с гобленов бод , пълно е с полукръстчета, изместени кръстчета и т.н, бях принудена да го направя понеже първите два са шити по този начин. Голямо порене беше, но все пак успях...

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •