Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 28
  1. #1

    Smile Моят недовършен труд

    Озаглавих така темата по повод на това, че поради най-разни причини, гоблените останаха без рамки. "Кошница с рози" - това е първият гоблен, който уших. Беше нещо като сегашните щампи, но на гобленова панама. Трябваше само да се запълва със съответният цвят
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Smile

    Това е вторият ми гоблен "Сарото мостче". Тук нещата вървяха по схема 1:4
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Smile

    Ето го и третият "Есен". Оказа се и последен . Понеже схемата и конците бяха разбъркани се наложи да търся нова схема и да шия втори път
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Smile

    След този гоблен уших десетина, срещу заплащане. Не са снимани, защото не разполагах с техника, а и те реално не са мои. Сега се занимавам с друго и гоблените са пак на заден план. Всеки ден се радвам на творби Ви и искрено се надявам колекцията ми да се увеличи с красоти като вашите

  5. #5

    Подразбиране

    Може да не са вече у теб,но по- важното е че са твое дело.знаеш ли колко съфорумки имат в страничките си неща които вече не са у тях/подарени са/,но са дело на техния труд.Почти съм сигурна,че ще се заразиш от нас и отново ще шиеш.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  6. #6

    Подразбиране "От моите ръце"

    Сигурно се чудите защо само коментирам, а не показвам нищо?-ето, че дойде момента да се похваля. С това каре се боря 1 година. Ших го за една приятелка. Не е гоблен, но е произведено от мен и затова Ви го показвам тук. Изработва се по схема (както гоблените), шие се на кръстчета, но основата е по-корава. Май се казва стремин, но не съм сигурна. Размерите са 90/90 см. Хубав ден на всички!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Дари какъв е този чаршаф бе жена.Прекрасно е и огромен труд.

  8. #8

    Подразбиране

    Наистина огромно произведение и много красиво! Браво на теб!

  9. #9

    Подразбиране :)

    Лили, успя да ме разсмееш. Благодаря Ви за откровеността. Големината на ръкоделията никога на ме е плашила

  10. #10

    Подразбиране

    Поздравления!!! Наистина огромен труд....
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  11. #11

    Smile

    Шапка ти свалям - 90/90 и само 1 година. Труда е огромен, а резултата - впечатляващ. Много е красиво.........

  12. #12

    Smile

    Благодаря Ви от сърце! Да споделя, че на кръстчета се шие някакси по-бързо (или поне на мен така ми се струва), а и основата не е толкова ситна, т.е. не ми изморява очите

  13. #13

    Подразбиране

    Невероятно каре. Направо е страхотно!

  14. #14

    Подразбиране

    Поздравления за колосалния труд и впечатляващия резултат!!!

  15. #15

    Smile

    Реклама:
    Позагубих се, но го бях ударила на плетки. Сега нещо прясно и приготвено за подарък




Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •