Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 83 от 83
  1. #76

  2. #77

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от katya Виж мнение
    Никога не съм шила с гергеф. Вижда ми се трудно.

  3. #78

    Подразбиране

    pyrviq mi goblen sym go 6ila bez gergef i mnogo se izmy4ih -kupih si gergef i otna4alo opyvah mnogo panamata i mi se stori mnogo po trudno otkolkoto bez nego ,no sega ne si opyvam tolkova mnogo panamata 6iq samo ot gore s iglata i mi e mnogo lesno i kogato zaparqm koneca sy6to stava mnogo byrzo.znam ,4e s gergef trqbva da ti e opynata panamata ,no ako iskate probvaite moq na4im moje da vi e polesno.

  4. #79

    Подразбиране

    Аз също шия само с гергеф. Не ми се получава иначе. Панамата, която виси от всякъде ми пречи и ме дразни А майка ми пък не може да шие с гергеф, не и е удобно. Така че-всеки по своему

  5. #80

    Подразбиране

    Гоблените шия без гергеф, а кръстчетата само с гергеф. Веднъж една ленена панама се повреди от гергефа. Там където беше опъвана нишките се бяха отдръпнали и събрали около гергефа, а по средата имаше огромни дупки. Както и да е оправих ги долу горе с една игла, но от тогава винаги, когато спра да шия свалям гергефа.
    Гледах на един филм, как една шиеше на гергеф закрепен на стойка. С дясната ръка вкарваше иглата отгоре, а с лявата отдолу я изкарваше.

  6. #81

    Smile гергеф

    Никога не съм ползвала гергеф и ми се струва, че ще е доста неудобно придържането му! това е лично мое мнениееее

  7. #82

    Подразбиране

    Най-напред, когато опитах за първи път, се изля цяла серия от неприлични изрази След това се заинатих и започнах напук на мъките да шия с гергеф - еееее, сега не мога и един бод да направя без него. Просто се оказа, че ми трябва подходящ и удобен за ръката ми. А и откак си купих един сравнително малък от магазина с една щипчица, заместваща разните там гайки и винтове на старите гергефи - направо се родих

  8. #83

    Подразбиране

    Реклама:
    Привет на всички!
    Преди време четох и останах с убеждение, че пластмасов гергеф е за предпочитане. От къде може да се купи/поръча(е-bay) че там дето пазаря са само дървени


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •