Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Показване на 76 до 83 от 83

Тема: pattern maker

  1. #76

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sheni Виж мнение
    İzvinete az nesto ne razbrah Modema li tryabva da izklu4vam pri polzvane na programata ili e dostatı4no da ne polzvam interneta. İ kakvi sa tezi problemi.İzvinete za vıprosite, nyamam mnogo komputırni znaniya
    Аз изключвам модема.При мен се случва,когато използвам често програмата с ввключен модем,от официалния сайт да ме гепнат и програмата отказва да се отваря.Първоначално се шашках,но после им хванах цаката след няколко деинсталирания,преинсталирания и подобни притеснения относно компа.Сега,когато реш да работя с РМ,изключвам модема на интернетвръзката или директно дърпам кабела.И повече проблеми с програмата съм нямала.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #77

    Подразбиране

    Хей здравейте и аз си свалих и инсталирах програмата за съставяне на схеми Pattern Maker for Cross Stitches - но ми я даде само за 4 дена колкото да се зарибя, да я науча и да направя само една схема, която да е наистина както трябва... и хоп дните изтекоха, сега се мъча да преинсталирам и какво ли не... пробвах с кракнати и пиратски програми с нищо не става.... Кажете ми какво да правя МНОГО ВИ МОЛЯ...

  3. #78

    Подразбиране Символи

    Здравейте,мили и отзивчиви дами!
    Прочетох темата от началото,но не намерих решение на моя проблем,затова ви питам:
    Отварям схема с Патернчето и променям кръстатия бод с гобленов наклонен надясно.И символите ми стават по 2 бр в 1 квадратче !Много дребни 2 бр еднакви символи.Дори да ги сменя с друг някакъв произволен- пак са двечки. Как да ги направя по един в квадратче??? Символите не са бленди, един цвят си е един символ.

  4. #79

    Подразбиране

    Маркирай си първо :View-Stiches и тогава избери вида на бода
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  5. #80

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mamani Виж мнение
    Маркирай си първо :View-Stiches и тогава избери вида на бода

    Вида на бода се променя от кръстче на наклонен надясно гобленов.Но символите от един в квадратче, стават по два много дребни.Това не мога да оправя - да станат по един,както са си на кръстатия бод.Директно със смяната на бода,стават по два символа.

  6. #81

    Подразбиране

    Май не ме разбра.Първо си маркираш от View-Stiches.Цялата ти схема става на кръстчета.И след това отиваш на Stitch-Half Stitch
    v_atanasova.133@abv.bg
    http://mamani55.snimka.bg

  7. #82

    Подразбиране

    Здравейте,момичета!От къде мога да си изегля работеща версия на pattern maker?Нито един линк не работи

  8. #83

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от oonnato Виж мнение
    Здравейте,момичета!От къде мога да си изегля работеща версия на pattern maker?Нито един линк не работи
    http://www.hobbyware.com/pm_downloads.htm

Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •