Показване на 1 до 12 от 12
  1. #1

    Подразбиране Проблем с качване на снимка към мнение

    Реших да покажа снимка на мой гоблен към самото мнение, но се получи нещо много странно:
    В мнението "се сложи" :? една снимка на две ангелчета, нищо че файла беше съвсем друг, намира се в Моите документи и няма нищо общо с тези ангелчета, а когато кликна върху нея, тогава вече се отваря истинската ми снимка.
    Случвало ли ви се е такова нещо?
    Аз веднага си коригирах мнението и изтрих снимката.

  2. #2

    Подразбиране

    Какво ти дава като качиш

  3. #3

    Подразбиране

    Днес още някой се беше оплакал от същото. :?
    Я да пробвам и аз...
    Р.Р. При мен няма проблеми. :?

  4. #4

    Подразбиране

    Намерих къде бях чела за същия проблем, ето тук http://www.goblenite.com/phpBB/viewt...=509&start=300 се получава така при vilqnita и наистина като се кликне върху невярната картинка и излиза това, което всъщност е искала да ни покаже.
    Много странна работа.

  5. #5

    Подразбиране

    Да, има проблем. Когато се логнете в сайта, където и да цъкнете след това се разлогва потребителя.
    Писахме на достачиците. Нещо е станало при последните смени на DNS-и и сървъри.

    Докато не изясним къде е проблема Ви молим да не качвате снимки в личните си галерии.

    Екипът на Гоблените.com

  6. #6

    Подразбиране

    а така, а аз като питах, вие ми казахте да си изтрия временните файлове )

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko
    Да, има проблем. Когато се логнете в сайта, където и да цъкнете след това се разлогва потребителя.
    Писахме на достачиците. Нещо е станало при последните смени на DNS-и и сървъри.

    Докато не изясним къде е проблема Ви молим да не качвате снимки в личните си галерии.

    Екипът на Гоблените.com
    това важи ли и за снимките тук във форума?

  8. #8

    Подразбиране

    Не, не важи за форума.
    Днес сървърът, на който се съхраняват снимките от форума е бил спрян за няколко минути.

    Лека вечер!
    Екипът на Гоблените.com

  9. #9

    Подразбиране

    Вече всичко работи както трябва.
    Можете да продължите с качването на снимки във Вашите галерии. :wink:

    Лека вечер
    Екипът на Гоблените.com

  10. #10

    Подразбиране

    Всъщност този проблем беше във форума, а не в личните галерии на сайта. В мнението ми се появяваше една сминка на 2 ангелчета, а като кликна върху нея - тогава вече се отваряше истинската снимка. Но оттогава не съм опитвала да прикача снимка.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valja
    Всъщност този проблем беше във форума, а не в личните галерии ....
    Местихме картинките от един сървър на друг преди седмица. Може затова така да се е получило.

    А горните ми два отговора бяха написани защото andronika беше написала мнение отностно проблеми при логването в сайта. Изглежда си го е изтрила и затова е станало недоразумение.


  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:
    нищо не съм трила, ама и не помня къде го бях написала (освен на лично де)


    edit: видях си го, то било нова тема

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •