Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Подразбиране Моля за съдействие

    Много ми е необходима бърза помощ от някой колега гобленар от София . Сина ми кандидатства на няколко места и сега установихме , че сме пропуснали един важен справочник , който ми е много необходим , но много спешно . Става дума за това

    Специализирано висше училище по библиотекознание и информационни технологии
    За Ива Любомирова Пашева
    Бул. “Цариградско шосе” 119
    1784 София
    и текст:
    Моля да ми изпратите по пощата препоръчано с наложен платеж за моя сметка:

    1 бр. Сборник «Примерни въпроси за кандидатстудентски тестове» с цена 15,00 лв.

    Ако може някой да ми помогне , веднага ще пратя парите с телеграфен запис , само да го имам възможно най бързо , че изпита и на 20.07.2010 Даже , ако може да го получа с куриер за моя сметка , ще бъда много задължен . Ще пратя всички данни за адреса ми и телефона си , защото куриерите искат и телефони на ЛС.
    Това е . Благодаря много предварително


    mirobg@mail.ru
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  2. #2

    Подразбиране

    Ще се опитам да ти помогна,но утре сутрин.

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря на ВСИЧКИ , които се отзаваха , намерен е примерния тест .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    Страхотни сме Това е екип
    ckokalanova@gmail.com
    skype: cecka_kokalanova

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •