Показване на 1 до 8 от 8

Тема: kitayski moneti

  1. #1

    Подразбиране kitayski moneti

    Momi4eta , dali nyakoya ot vas e 6ila "denejnoya gora" na Panna , i ot kade mogat da se zakupyat pari4kite

    İma li v Bılgaria magazin kadeto da gi prodavat , mnogo molya ako nyakoy znae da pi6i , naskoro moje bi 6te patuvam za tam , ako znam kade se prodavat da si gi kupya

    eto za tozi goblen stava vıpros , iskam da go po4vam , no monetite me spirat



    pri ruskinite namerih sayt ot kadeto mogat da se porı4at , no ne6to ne mojah da se spravya

    http://www.bezproblem.com/index.php/cPath/79

  2. #2

    Подразбиране

    Във Варна съм виждала в специализиран магазин за конци, ширити, прежди , катарами и всякакви шивашки принадлежности и материали ,намира се на ул Д-р Пискюлиев.Дано съм ти помогнала.

  3. #3

    Подразбиране

    В София имаше в един китайски магазин и ги продаваха по стотина броя в пакетче.Силвия /Сънито/ имаше в изобилие .Ако искаш питай я на лични.

  4. #4

    Smile

    Пловдив - Бижуленд

  5. #5

    Подразбиране

    знам един сайт, от който си купих монетки, но са доста мънички, може би около 1 см диаметър. www.mart-bg.com - можеш да опиташ там също.

  6. #6

    Подразбиране

    did_tag,защо не се разходиш до Стрелча и да ми донесеш малко монетки?мен наистина това дърво ми е взело акъла отдавна,но никой не ми уйдисва на акъла да ходя в бижуленд,пък и не мога да обясня на никой друг какви монетки да търси

  7. #7

  8. #8

    Smile

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от sanita Виж мнение
    did_tag,защо не се разходиш до Стрелча и да ми донесеш малко монетки?мен наистина това дърво ми е взело акъла отдавна,но никой не ми уйдисва на акъла да ходя в бижуленд,пък и не мога да обясня на никой друг какви монетки да търси
    По план график в събота на 17-ти трябваше да се приселим в Стрелча за 2 седмици, но до днес всичко е по въпрос все още. Ако успея да стигна до Бижуленда в нормално работно време ще взема и ще донеса, ако не тръгна ще ги пратя по сестра ми и ще ти пиша на ЛС как да си ги вземеш

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •