Показване на 1 до 13 от 13
  1. #1

    Подразбиране goblenarstvoto hapche sreshtu stresa

    a dali e taka,koi shte mi kaje.eto gi i moite gobleni tova sa samo snimki zashtoto ne moga da nameria fokusa na kamerata.predvaritelno se izviniavam na tezi koito sam izpolzvala snimkite.
    Редактирано от germanova : 21.07.2010 в 08:55.
    [email]gergana.germanova@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    a ima i oshte ama ne moga da im kacha snimkite che ne sam v chas s tehnikata
    Редактирано от germanova : 21.07.2010 в 08:55.
    [email]gergana.germanova@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Много оригинално заглавие на темата,а гоблените ти са прекрасни!
    Пожелавам още успех в новите начинания!

  4. #4

    Подразбиране

    С пожелание за още много красоти.

  5. #5

    Подразбиране

    гоблените ти са страхотни

  6. #6

    Подразбиране

    Колекцията ти е голяма и много красива. Продължавай да ни радваш.

  7. #7

    Подразбиране

    kato kazvam che goblenarstvoto e hapche sreshtu stresa e taka molitvata za doma e ushih okolo 10 puti.i pak se izviniavam na tozi na kogoto e snimkata ama sam zle s tehnikata,a i goblena e sashtia,che i ramkata samo stenata i cveta na ramkata sa razlichni
    Редактирано от germanova : 21.07.2010 в 08:55.
    [email]gergana.germanova@abv.bg

  8. #8

    Подразбиране

    blagodaria na vshicvhki za mneniata im
    [email]gergana.germanova@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране eto i novoto mi populnenie v goblenite

    novo ama samo deto ne moga da go snimam s kamerata na kompa che ne moga da i nameria fokusa.tova e zavurshenia variant ama e snimka.vtoriat e tozi koito sega pochvam az sam si go pravila s igolki ta da vidim kakvo chudo shte izleze.noviat e produljenieto na vodopada na milena stil(makar,che ne e nein)na finala shte se opitam da go shtrakna ili pone niakade na niakoi agal
    Редактирано от germanova : 28.07.2010 в 23:07.
    [email]gergana.germanova@abv.bg

  10. #10

    Подразбиране

    Добър избор, Германова, но това тема, където показваме готовите си творби. Има си тема за етапите, очакваме там да видим началото
    Без да ми се сърдиш, ама аз лично се измъчих докато прочета тази латиница, и не само твоята, а на всички новорегистрирани съфорумки.
    Ако обичаш пиши на кирилица, все пак сме в БГ
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  11. #11

    Подразбиране

    Аз уважавам трудът ти .Не искам и на мен да се сърдиш но мисля че е редно едва след като ги снимаш ТВОИТЕ тогава да отвориш такава темичка.В смисъл това е целта да си покажем своите неща.А и аз очаквам да видя във етапи последният ти гоблен ще ми е много интересно какво се получава.

  12. #12

    Подразбиране

    Моля ви момичета, пишете на кирилица

  13. #13

    Подразбиране

    Реклама:
    ще се постарая да пиша на бг макар че моят комп е развален.а относно ножиа като го поцхна от ниакаде ще го шракна за да си кажете мнението
    [email]gergana.germanova@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •