Страница 4 от 18 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 264
  1. #46

    Подразбиране

    Moмичета бързам да ви се похваля,от както дъщеря ми е на "бабин дом" КПД-то ми се повиши и ето го и резултатът: Надявам се да ви хареса.

  2. #47

    Подразбиране Aнгелче на Vervaco

    едва си намерих страничката. A това е новото ми попълнение към колекцията от графики на Vervaco

  3. #48

    Подразбиране Момченце с куче

    Още едно попълнение към колекцията ми от графики на Vervaco

  4. #49

  5. #50

    Подразбиране Mишлета на Lanarte

    A това май ще ме накара да ушия и другите мишлета от тази серия на Maria Scharrenburg

  6. #51

    Подразбиране

    Eдва си открих страничката-толкова отдавна не съм завършвала нещо Това е послeдния дребосък,който изработих и ще чака за рамка
    Редактирано от drmagi : 19.02.2012 в 18:00.

  7. #52

    Подразбиране

    А това съм го ушила за подарък на един много добър адвокат.Благодаря за схемата на sissak.

  8. #53

    Подразбиране Коте и куче в обувка

    Тези двете животинки съм ги правила за подарък на моя приятелка.Има и още няколко гоблена които след малко ще ви ги покажа.Едва днес се сетих като съм в тях да ги снимам и да ви ги покажа

  9. #54

    Подразбиране Коне на водопой

    Този съм го шила за приятели-нали има поверие ,че във всякя къща трябва да има коне,за щастие.И понеже го ших за себе си го повторих и за тях;а те имаха и куче,което досущ приличаше на това от гоблена

  10. #55

    Подразбиране Момиче на плажа

    А това момиче също съм го шила за себе си и го повторих и за тях,но в малко по-тъмна цветова гама,за да не ми е скучно да шия едно и също

  11. #56

    Подразбиране Свята нощ

    А този съм шила само детайлите-майката на моята приятелка го беше зашила преди 20-тина години,беше изгубила схемата и конците и аз намерих схема от Милена стил и си "съчиних"лицевите цветове и го довърших.При така стеклите се обстоятелства мисля,че се получи прилично.Но аз много мразя да оставя нещо започнато и недовършено.

  12. #57

    Подразбиране Oрхидеи на RIOLIS

    Това е последният ми ушит гоблен;бях забравила колко е хубаво да се шие на черна панама-не е много шиенето ,а ефекта е страхотен.Сега съм на вълна "черна панама" и съм започнала натюрмортите от новия каталог на Риолис-като ги завърша и тях ще ви покажа.

  13. #58

    Подразбиране

    Дипломът "облечен" в рамка и готов за подарък

  14. #59

    Подразбиране

    Мадоната е подарък за свекърва ми за празниците

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Това е първия от тройката натюрморти на Риолис."Грабнаха" ме и реших да ги ушия-сега се мъча на втория,но се надявам скоро да ви го покажа и него.За третия малко ще почакам,но и той ще стане....

Страница 4 от 18 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •