Показване на 1 до 14 от 14

Тема: Здравейте

  1. #1

    Подразбиране Здравейте

    " Много ми е приятно да се представя тук. Казвам се Encarna и живея в Малага..."
    Редактирано от maleks : 20.07.2010 в 07:16.

  2. #2

    Подразбиране

    Нещо не се разбра представянето

  3. #3

    Подразбиране

    ако ти прости, ако може да ми помогне, ако труда направили нещо нередно

  4. #4

    Подразбиране

    здравей и добре дошла

  5. #5
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Здравей и от мен и добре дошла макар,че неразбрах представянето ти.

  6. #6

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    Bienvenido a nosotros

  9. #9

    Подразбиране

    Siento mucho mi presentacion me llamo Encarna y vivo en Malaga ,usted puede decirme como eliminar mi primer mensaje muchas gracias

  10. #10

    Smile

    Цитат Първоначално написано от encarna Виж мнение
    Siento mucho mi presentacion me llamo Encarna y vivo en Malaga ,usted puede decirme como eliminar mi primer mensaje muchas gracias
    " Много ми е приятно да се представя тук. Казвам се Encarna и живея в Малага. Бихте ли ми казали как да изтрия първото си съобщение? Много благодаря."

    *Преведено с познанията ми по италиански. Който знае испански да помогне да приобщим девойката. Аз ще го почвам чак наесен
    mariaa

  11. #11

    Подразбиране

    Ако изтрия първото съобщение, цялата тема ще отиде на кино.Затова ще изтрия нейния текст и ще поставя цитата.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #12

    Подразбиране

    Gracias mi amiga Pepi es de Bulgaria pero esta de vacaciones tendre que decirle que me ayude saludo

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от encarna Виж мнение
    Gracias mi amiga Pepi es de Bulgaria pero esta de vacaciones tendre que decirle que me ayude saludo


    "Благодаря! Приятелката ми Пепи е от България, но е на дълга почивка за да я помоля да ми помогне в представянето."


    *Никой ли верно не знае испански в тоя форум? Че много тъпо се получава така еднопосочна комуникация. Пък тя ако си превежда с Гугъл преводача мога да си представя какво чете горката....
    mariaa

  14. #14

    Подразбиране

    Реклама:
    Hola queria comunicar que este mes no he podido participar en lo,poquito que se por que me he tenido que ir mi madre ha fallecido entrare de vez encuando muchas gracias

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •