Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Подразбиране Окачване на гоблени без повреди по стените

    Здравейте! Предстои ни наемане на квартира и, разбира се, собствениците не вярвам да са особено съгласни да се слагат пирони по стените. Приемам вашия опит и идеи за това какви алтернативни методи има за окачване на гоблените . Стените са латекс, а гобленчетата са малки, не са големи и тежки...
    Надявам се заедно да измислим нещо по въпроса, за да не се налага да се лиша от гледката на творчеството си, колкото и скромно да е то

  2. #2

    Подразбиране

    Аз преди време си слагах по лесен начин по-малките гобленчета...
    Изнамирам си хубава коркова тапа от вино..режа я на пръстени ...залепям пръстенчето на стената и после всъщност пирона влиза само в корка..без да се разпробива стената...След време ми се наложи да отлепя едно от корковите пръстенчета..много лесно стана..Правих това ,защото преди живеехме в панел и пробиването беше много сложно...
    Друг е въпросът,че като се сложи гоблен някъде и минат 2-3 години като го махнеш си остава петно на стената...като при всяка друга картина...
    Другият ти вариант е да направиш висящи -стъклени рафтове например и просто да си нареждаш гоблените отгоре..без да ги окачаш...това е от мен! Успех!

  3. #3

    Подразбиране

    Ето аз как закачвам с помощта на двустранно тиксо. Вече повече от година си стоят и дължа да подчертая, че вратата се отваря и затваря поне десет пъти на ден.
    [IMG][/IMG]

  4. #4

    Подразбиране

    leti_at, а с какво лепим корка за стената И също така (и за двете предложения) при сваляне на гоблена не пада мазилката, така ли?

  5. #5

    Smile

    Реклама:
    Определено при сваляне на тиксото ще падне и мазилката поне малко, но зависи от тиксото, при мене имам едно което сваля стената, така че внимавай

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •