Показване на 1 до 15 от 427

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране :)

    И за да съм съвсем в духа на "Оскарите", ето и моите благодарности:
    Мили софийски кокошчици, благодаря ви за топлото посрещане - освен вашите усмивки, които грееха непрекъснато, София ни посрещна и ни изпрати с весело и засмяно слънчице, което мен ме съпътстваше до самото ми заминаване в понеделник! Те това се казва отлична планировка!

    Благодаря за изключително добрата организация - въпреки, че се забавихме с пристигането, пловдивската група беше разведена из софийските магазини от наш личен екскурзовод. Дарла, специални благодарности за търпението, особено в трамвайните разходки, ти си знаеш защо (възмутихме една софийска баба на отиване и един софийски дядо на връщане с нашето кудкудякане... Пепина, гледай да опазиш следващия път доматите, краставиците и пр. ценности на софийските пенсионери!)

    Програмата беше много интересна, забавна, дори образователна!
    Ирен, благодаря, че ни закара до магазина и освен, че изтърпя хъкането и пъкането ми докато си избера конците за следващата Молитва, ми помогна в
    избора (най-трудната ми част от шиенето)!
    Благодаря най-вече за възможността да срещна нови приятели, които до сега "познавах" само виртуално.
    Аз също за първи път присъствах на национална среща, бях много развълнувана (да си призная адреналинът още ме държи), но надявам се от тук нататък да не изпусна ни една!
    Тъй, да не забравя - благодарности и на кучето за пеенето (то си знае кое), на непрекъснато усмихнатото бебе (което някой ден ще разбере) и на една чудесна приказно луда жена (която ме облече).
    Последното изречение, моля да не бъде смятано за бълнуване на делириумна нестабилна личност, просто така се прави на Оскари, нали така?

    П.С. За малко да забравя - този наперен господин беше сресан, изгладен и приготвен в деня преди срещата, обаче в последния момент реших да не го взимам със себе си. Грешка голяма, както се оказа в последствие, но пък сега ви го поднасям и ви го "подарявам" за да ви наглежда и краси шарения ко-ко-шарник

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Bloody_Marry : 15.10.2010 в 03:41.

  2. #2

    Подразбиране

    И нашите любезни приятели от Коутс ни показват на сайта им:
    http://www.coatsbulgaria.bg/Stitchin...ite+pliska.htm

    Момичета, за вас не знам дали сте доволни от тяхното представяне на срещата, но ние като домакини сме изключително благодарни за сътрудничеството и за всичко, което осигуриха за вас

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •