Страница 13 от 29 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 427
  1. #181

    Подразбиране

    skorpion,аз ще ги нося полуготови,че може някой да ме съжали и да ми бодне по тях ....
    Дорис,имало нови гергефи в София,а за иглите .....не ми се мисли.Аз заради новите игли ще идвам,не за друго....Сами шиели....

  2. #182

    Подразбиране

    Диде, на мене ми е тръгнало все да довършвам така ,че няма проблем да се включа...

  3. #183

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Скорпи, имах предвид, че може би имаме материали кой как се подготвя за срещата..
    Ама като чета горни постове, май сме я почнали/галимацията де...
    Дорис, ще нося зоб за приятелите...
    Всичко хубаво започва с "Д"............Дорис, Джак, Джеймисън....

  4. #184

    Подразбиране

    Диде, ако ще носим полуготови на мене ще ми е необходим един бус, за да ги натоваря

  5. #185

    Подразбиране

    Radi,носи ги .... dushkova има душа... ♥
    И пак въпросче : Ще се допускат ли външни лица ,които просто искат да влязат и да разгледат?

  6. #186

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    ....,а за иглите .....не ми се мисли.Аз заради новите игли ще идвам,не за друго....Сами шиели....

    Къде са !?Идвам и аз !Специално за тях съм се записала!

  7. #187

    Подразбиране

    Много ми се искаше да присъствам на тази среща, но няма да мога ...
    Да се повеселите здраво!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  8. #188

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    И пак въпросче : Ще се допускат ли външни лица ,които просто искат да влязат и да разгледат?
    Разбира се, че ще се допускат, НО в залата ще влизат лица само с бадж. Той ще се получава на регистратурата, срещу заплатена такса-вход!

    Момичета, това го правим от гледна точка на СИГУРНОСТТА на нашите красиви гоблени! От една седмица сънувам кошмари - ами ако....
    Няма и да го кажа!
    Редактирано от TDK : 03.10.2010 в 17:41.

  9. #189

    Подразбиране

    Правилно, и не сънувайте кошмари.Мислете си за хубави неща . Лоне въвъ Варна нямаше проблем. Но нека те да кажат.Усмихнете се ,момичета,ще ви олекне.

  10. #190

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    Разбира се, че ще се допускат, НО в залата ще влизат лица само с бадж. Той ще се получава на регистратурата, срещу заплатена такса-вход!

    Момичета, това го правим от гледна точка на СИГУРНОСТТА на нашите красиви гоблени! От една седмица сънувам кошмари - ами ако....
    Няма и да го кажа!

    Да, това е начина , за да има ред. Представяте ли си какво ще стане, ако може всеки да влиза без контрол?! Нещо повече, извинявам се на домакините,че се намесвам, но го правя абсолютно добронамерено - хора извън списъците със заявените участващи трябва непременно да са придружени с някого от тези списъци при плащането на таксата и получаване на бадж. Така ще сме сигурни,че ще се ограничи достъпа на външни лица.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #191

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Да, това е начина , за да има ред. Така ще сме сигурни,че ще се ограничи достъпа на външни лица.

    Само да вметна че на последната наша изложба в Пловдив докато си течеше окриването влезе една група която просто дойде да си хапне и пийне. Беше много неприятно.....

  12. #192

    Подразбиране

    Мерките за сигурност са затегнати, радиостанциите са в готовност! Носете гоблени и добро настроение, до купона остават 5 дена!

  13. #193

    Подразбиране

    И аз няма да мога да дойда.Днес излезе графика за седмицата и съм на работа и при това втора смяна.

    Наистина съжалявам, но ще се наслаждавам на снимковия материал
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  14. #194

    Подразбиране

    Момичета, има ли в Сф игли с топчета? Имам вече една (благодарение на leti-at), обаче вече я изкривих малко, а ми е много удобна. Искам да си набавя един комплект, но в Пловдив все ме гледат на криво, като попитам за такова дживотно...
    А може ли да се присъства на срещата без вечеря? (всичко звучи много вкусно, ама се опитвам да намаля килцата)

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    TDK,отново благодаря.♥
    Bloody_Marry, и аз искам такава игла.....♥

Страница 13 от 29 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •