Страница 14 от 27 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 427

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз ще пристигна чак в 13 ч в хотела и явно ще пропусна обиколката

    Но ще чакам да се похвалите с новите придобивки.

  2. #2

    Подразбиране

    И аз ще пристигна късно чак към 4-5 ,но съм дала поръчка на колежките

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    От БДЖ съобщиха,че във връзка увеличения трафик за събота и неделя по дистинацията Варна-София , ще добавят вагони...
    Браво на вас За моята свекърва не е имало място във влака, сега ако не мога да дайда на срещата, вече знам кой е виновен Ще ви потърся да знаете

  4. #4

    Подразбиране

    Ехо, софиянкииииии, спотайвате се нещо, ама аз приготвих багажа още снощи.

  5. #5

    Подразбиране

    Последни метри до финала.....


    Софиянки шътат ли, шътат....


    .... и нищичко не издават....


    С огромно вълнение и нетърпение ви очакваме!


    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    Ехо, софиянкииииии, спотайвате се нещо, ама аз приготвих багажа още снощи.

  6. #6

    Подразбиране

    Концертът на "Скорпиънс" се отлага
    07.10.2010 20:45
    Промяната се налага заради влошеното здравословно състояние на фронтмена на групата Клаус Майне
    Последният концерт на рок легендите "Скорпиънс" (The-Scorpions.com) в България, който трябваше да се състои на 9 октомври, събота, се отлага за неизвестен период от време, съобщават организаторите.

    Промяната се налага заради влошеното здравословно състояние на фронтмена на групата Клаус Майне.

    От няколко дни той страда от лоша настинка, която му причинява сериозни проблеми с гласа.

    Състоянието му попречи да пее вчера и пред гръцката публика в Атина.

    Първоначално бе оповестено, че болестта на певеца няма да наруши графика с останалите дати от прощалното световно турне на "Скорпиънс".

    По изрично предписание на личния му лекар в Хановер обаче се налага той да вземе по-дълга почивка, за да се излекува напълно.
    още по темата


    Както и в Гърция, всеки момент се очаква за София да бъде насрочена нова подходяща дата през октомври, когато да се състои дългоочакваният от българските фенове последен концерт на групата у нас.

    Всички досега закупени билети за шоуто ще важат без презаверка за новата дата.

    Организаторите напомнят, че капацитетът на стадион "Академик-Плиска" е почти запълнен - остават съвсем малък брой непродадени билети за шоуто.

    Всеки който все още не се е сдобил с билет, може да го направи във всички магазини от разпространителската мрежа на "Ивентим", билетния център на НДК и Ticketsbg.com.

    Музикантите от "Скорпиънс" поднасят най-искрените си извинения пред многохилядните си почитатели в България.
    ех,разболяхте и съседите

  7. #7

    Подразбиране

    Тъкмо няма да има задръствания и безаварийно ще стигнем до х-л Плиска.
    Никакви болести - трета национална ще има

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Куфарът ми е подреден,утре тръгвам....Ще се видим в София....

  10. #10

    Подразбиране

    Изложихме се със СКОРПИОНС, дали са болни, дали се изплашиха от конкуренцията близо до тях???? Купонът ще е в хотел Плиска, чакаме Ви!

  11. #11

    Подразбиране

    Ние задграничните от Видин идваме трички! Мисля първо да ги стоваря на магазинчето на ДМЦ и после към Плиска! Обхождам една панама за покривки-естествено златна.....от сума си време и точно сега съм й се навила на макс!

  12. #12

    Подразбиране

    И ние утре потегламя! Приятен и зеавариен път на всички пътуващи!
    Ще се видим в София!

  13. #13

    Подразбиране

    За улеснение на всички, давам GSM за връзка с някои от нас, ако някой се изгуби или ..... има някакви въпроси

    kati31 - 0896723171
    ducky - 0899859445
    кроти - 0886818601


  14. #14

    Подразбиране

    Колко ми се иска и аз да дойдааааа .....но след час тръгвам за Бургас на семинар...та чак до 10.10.2010.... Моля ви момичета от Плевен....другата седмица съм свободна...от понеделник до сряда - искам да се видя с някоя от вас за да ми разкажеееее
    Пожелавам ви весело изкарване и поздрави и прегръдки на всички участнички от мен

  15. #15

Страница 14 от 27 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •