Страница 17 от 27 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 427

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Стас, аз си изтеглих и разархивирах снимките - чудни са
    Ето и моята добавка от снимков метериал - http://picasaweb.google.bg/Ivanichka...iteOrg9102010#
    Надявам се да се усети поне малко от атмосферата, която беше вчера.
    И отново да благодаря на всички, които помогнаха това да се случи и се нагърбиха с много, много задачи. за вас момичета.
    Щастлива съм, че ви познавам
    Редактирано от ivanichka : 10.10.2010 в 16:03.

  2. #2

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА, БЕШЕ НЕВЕРОЯТНО ИЗЖИВЯВАНЕ! ВСИЧКО БЕШЕ ПЕРФЕКТНО, РАДВАМ СЕ, ЧЕ СЕ ЗАПОЗНАХ С ВАС! НА ОРГАНИЗАТОРКИТЕ И ДО СЛЕДВАЩАТА СРЕЩА
    А ЗАПЕЧАТАНИТЕ МИГОВЕ С МОЯ ФОТОАПАРАТ МАЛКО ПО КЪСНИЧКО

  3. #3

    Подразбиране

    мили дами много благодаря на всички за прекрасната среща прекарах много добре макар да останах само 2 часа но съм мноооого доволна и ще ми ''държи влага'' още дълго както се казва много хубави подаръци получих и нямам думи да опиша а също така видях неща които замислям на шия ...ама пусто време все по-малко ми остава
    приятно изкарване на всички на купона те вече сигурно са загрели пушек се вдига ... от танци
    на тези които неузпяха да дойдат ще кажа че са пропуснали много но ще наваксат от снимков материал или примерно догодина

  4. #4

    Подразбиране

    Кодексът на гобленарката е наистина страхотен! Браво на момичетата от Варна! А картичките на Светлето просто са уникални!
    И аз гледах материала в новините-много се радвам,че тази 3-та поредна среща вече успя да привлече вниманието на по-сериозна медия...
    Много да показвате и разказвате,че аз както е тръгнало още поне година няма да мога да дойда на национална среща (записах поредна магистърска програма ..)

  5. #5

    Подразбиране

    А аз искам да благодаря на всички наши гостенки! Момичета, истината е, че без вас и без вашите страхотни красоти нищо нямаше да е същото! Покорно ви благодаря, че ни уважихте и ни почетохте с присъствието си! Ние много ви се радвахме, така дълго я чакахме тази среща, че от нетърпение някои от нас "прегоряха", но мисля че всичко мина добре! Ама съм скромничка, а ...

    П.С. Светле, мъж ми е трогнат от картичката! Изпаднах в немилост - рече, че за първи път получава гобленарски подарък АБСОЛЮТНО безкористно! Представяш ли си!!!!
    А за ракията на Дида - рече "мноооого добре узрели кайсии"!!! Което си е страшен комплимент!
    Редактирано от lucy : 10.10.2010 в 11:36.

  6. #6

    Подразбиране

    Прекарах страхотно. Срещата беше много интересна и полезна. Благодаря на организаторите, на спонсорите и на тези, които бяха подготвили мили подаръци за спомен.
    Направила съм няколко снимки, но бързам да ги споделя.








  7. #7

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Stas,благодаря за снимките!Невероятна красота,

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    СОФИЯ, много високо вдигнахте летвата!!! Дупе да им е яко на следващите домакини!!!

    Момичета и момчета, горда съм, че Пловдив даде начало на една страхотна ТРАДИЦИЯ! Съжалявам, че не успях да присъствам, но си личи, че сте направили страхотна подготовка! Чак и в новините на БНТ ...

    Поздравления!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    МИЛИ МОМИЧЕТА
    МНОГО КРАСОТА,МНОГО НАСТРОЕНИЕ!
    ДА БЛАГОДАРИМ НА ДОМАКИНИТЕ ЗА ТЕХНИЯ ТРУД
    ЗА ГОЛЯМОТО ГОСТОПРИЕМСТВО И МНОГОТО ПОДАРЪЦИ!!!!!!
    А ПОДАРЪКА НА ВАРНЕНСКИТЕ ДЕВОЙКИ Е НЕВЕРОЯТЕН!!!!!!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от i.p.stamenova Виж мнение
    А ПОДАРЪКА НА ВАРНЕНСКИТЕ ДЕВОЙКИ Е НЕВЕРОЯТЕН!!!!!!!!
    15-те гобленарски заповеди
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Снощи гледах репортажа по БНТ и много съжалих че не бях сред Вас.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  15. #15

    Подразбиране

    браво варналийки предлагам този кодекс да стане кадекс на самият форум
    поздравление и на софиянки за организираната чудесна среща и на тези които ни предоставиха снимков материал и ние които не сме там да се насладим на показаните красотите

Страница 17 от 27 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •