Страница 17 от 29 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 427
  1. #241

    Подразбиране

    тръгвам,надявам се да пристигна благополучно

  2. #242

    Подразбиране

    Пожелавам ви да си изкарате страхотно съжалявам че не успях да дойда а имах такова желание но догодина с сигурностще присъствам.

  3. #243

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от veni_3000 Виж мнение
    Пожелавам ви да си изкарате страхотно съжалявам че не успях да дойда а имах такова желание но догодина с сигурностще присъствам.
    Вени, не тревожи се, догодина и аз съм с теб! А на всички присъстващи - ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ!

  4. #244

    Подразбиране

    Точно в последния момент и на мен ми се лепна една ангина,а и малкият е полу-болен,а той по план трябваше да е с мен,та въпреки нагласата и желанието ми да присъствам не можах да си наложа да рискувам да пътувам болна...Безкрайно много съжалявам за пропуснатите емоции и срещи,които съм сигурна че щяха да са много.Желая на всички приятни и незабравими спомени от тази среща,весело прекарване и ще чакам с нетърпение снимките от срещатаНаистина съжалявам,че не съм сред вас!

  5. #245

    Подразбиране

    Вече видях изложбата, да се похваля - показаха "Императора", едни гълъби на черна панама, "Индийката", ако не се лъжа интервю дадоха Lucy и kati31.Материала бе показан по Канал1 в централната емисия новини. Момичета, изложбата беше прекрасна, поздравления за всички участващи

  6. #246

    Подразбиране

    И аз ги видяяяяяяяяяяххх
    ето за тези които не са видели на сайта на БНТ http://bnt.bg/bg/productions/76/edit..._oktomvri_2010


    това е емисията

  7. #247

    Подразбиране

    Много благодаря на всички, които отделиха от средствата и времето си и подпомогнаха акцията за набиране на средства за Дневен център на деца с аутизъм.

    Набраните средства до момента са 155 лв.
    Останалите картички и гоблени ще се продават на коледния базар, организиран от Асоциация аутизъм през декември.

    Още веднъж благодаря!

  8. #248

    Подразбиране

    Момичета, малко снимков материал от срещата. Опитала съм се да снимам всичко, но за съжаление някои от закъснелите гоблени може и да не съм успяла.

    http://www.4shared.com/file/u-8Or1Ro/9oktomvri2010.html

    Ето тук снимките в един архив от 116 МВ.

    Приятно гледане!

    Очакваме и другите снимки - имаше мнооооооооооооооооооооого фотографи.
    Редактирано от stas : 09.10.2010 в 22:36.
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  9. #249

    Подразбиране

    гледах емисията онлайн-много се изкефих.чудесни гоблени.благородно завиждам на всички присъствали.

  10. #250

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от biskvitka_ Виж мнение
    Много благодаря на всички, които отделиха от средствата и времето си и подпомогнаха акцията за набиране на средства за Дневен център на деца с аутизъм.

    Набраните средства до момента са 155 лв.
    Останалите картички и гоблени ще се продават на коледния базар, организиран от Асоциация аутизъм през декември.

    Още веднъж благодаря!
    Бисквитке моя, слънчева радвам се, че започнаха да се събират средства Дано инициативите Ви имат успех!
    Редактирано от daniel4i : 09.10.2010 в 23:20.

  11. #251

    Подразбиране

    мили дами много благодаря на всички за прекрасната среща прекарах много добре макар да останах само 2 часа но съм мноооого доволна и ще ми ''държи влага'' още дълго както се казва много хубави подаръци получих и нямам думи да опиша а също така видях неща които замислям на шия ...ама пусто време все по-малко ми остава
    приятно изкарване на всички на купона те вече сигурно са загрели пушек се вдига ... от танци
    на тези които неузпяха да дойдат ще кажа че са пропуснали много но ще наваксат от снимков материал или примерно догодина

  12. #252

    Подразбиране

    Stas,благодаря за снимките!Невероятна красота,

  13. #253

  14. #254

    Подразбиране

    СОФИЯ, много високо вдигнахте летвата!!! Дупе да им е яко на следващите домакини!!!

    Момичета и момчета, горда съм, че Пловдив даде начало на една страхотна ТРАДИЦИЯ! Съжалявам, че не успях да присъствам, но си личи, че сте направили страхотна подготовка! Чак и в новините на БНТ ...

    Поздравления!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  15. #255

    Подразбиране

    Реклама:
    МИЛИ МОМИЧЕТА
    МНОГО КРАСОТА,МНОГО НАСТРОЕНИЕ!
    ДА БЛАГОДАРИМ НА ДОМАКИНИТЕ ЗА ТЕХНИЯ ТРУД
    ЗА ГОЛЯМОТО ГОСТОПРИЕМСТВО И МНОГОТО ПОДАРЪЦИ!!!!!!
    А ПОДАРЪКА НА ВАРНЕНСКИТЕ ДЕВОЙКИ Е НЕВЕРОЯТЕН!!!!!!!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

Страница 17 от 29 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •