Страница 18 от 29 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследенПоследен
Показване на 256 до 270 от 427
  1. #256

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от i.p.stamenova Виж мнение
    А ПОДАРЪКА НА ВАРНЕНСКИТЕ ДЕВОЙКИ Е НЕВЕРОЯТЕН!!!!!!!!
    15-те гобленарски заповеди
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  2. #257

    Подразбиране

    браво варналийки предлагам този кодекс да стане кадекс на самият форум
    поздравление и на софиянки за организираната чудесна среща и на тези които ни предоставиха снимков материал и ние които не сме там да се насладим на показаните красотите

  3. #258

    Подразбиране

    БЛАГОДАРИМ И НА Г-ЖА СВЕТЛА ПЕТРОВА
    ЗА ХУБАВАТА КАРТИЧКА И ПОЖЕЛАНИЯ!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  4. #259

    Подразбиране

    Мили, домакини, в София беше страхотно на срещата..На мен ми е първата национална среща, на която присъствам и бях много възхитена.Поздравления за организацията - както за обиколката по магазините, която ни осигурихте, така и за цялата организация по протичане на срещата.Радвам се, че се запознах с всички вас!!!Специални благодарности на mari_ar , която детайлно ми разясни как прави нейнете красиви топки за елха, както и на всички останали, които правеха демонстрациите!Невероятни сте, момичета!

  5. #260

    Подразбиране

    За първи път присъствам на национална среща.Но си заслужаваше Запознах се на живо с много съфорумки,като всички се оказаха големи сладурани (независимо от впечатлението,което се оставя във форума заради разни конфликти).Получих и мноооооого подаръци.Мъжът ми не повярва,че са от съфорумки,а реши че съм ходила на гобленарски шопинг.Вчера се почувствах като дете в магазин за играчки-много нови неща,много подаръци,много емоции.
    Искам специално да благодаря на mari_ar,която ни показа как се правят сърчица и топки.И на Захар и mimik, че ме изтърпяха докато си избера ключодържател
    Остава догодина да ви поканя да се видим в Хасково

  6. #261

    Подразбиране

    Кодексът на гобленарката е наистина страхотен! Браво на момичетата от Варна! А картичките на Светлето просто са уникални!
    И аз гледах материала в новините-много се радвам,че тази 3-та поредна среща вече успя да привлече вниманието на по-сериозна медия...
    Много да показвате и разказвате,че аз както е тръгнало още поне година няма да мога да дойда на национална среща (записах поредна магистърска програма ..)

  7. #262

    Подразбиране

    А аз искам да благодаря на всички наши гостенки! Момичета, истината е, че без вас и без вашите страхотни красоти нищо нямаше да е същото! Покорно ви благодаря, че ни уважихте и ни почетохте с присъствието си! Ние много ви се радвахме, така дълго я чакахме тази среща, че от нетърпение някои от нас "прегоряха", но мисля че всичко мина добре! Ама съм скромничка, а ...

    П.С. Светле, мъж ми е трогнат от картичката! Изпаднах в немилост - рече, че за първи път получава гобленарски подарък АБСОЛЮТНО безкористно! Представяш ли си!!!!
    А за ракията на Дида - рече "мноооого добре узрели кайсии"!!! Което си е страшен комплимент!
    Редактирано от lucy : 10.10.2010 в 11:36.

  8. #263

    Подразбиране

    Прекарах страхотно. Срещата беше много интересна и полезна. Благодаря на организаторите, на спонсорите и на тези, които бяха подготвили мили подаръци за спомен.
    Направила съм няколко снимки, но бързам да ги споделя.








  9. #264

  10. #265

  11. #266

    Подразбиране

    Изключително красиво
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg t2.jpg‎ (97.6 KB, 30 показвания)
    • Тип на файла: jpg t3.jpg‎ (154.9 KB, 31 показвания)
    • Тип на файла: jpg t.jpg‎ (94.2 KB, 34 показвания)
    Живота е прекрасен
    i.p.stamenova@abv.bg

  12. #267

    Подразбиране

    Снощи гледах репортажа по БНТ и много съжалих че не бях сред Вас.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  13. #268

    Подразбиране

    След срещата се чувствам много по-богата - с много нови запознанства, много подаръци, много идеи и естествено много емоции. Благодаря ви момичета!!!

  14. #269

    Подразбиране

    Момичета, благодаря ви за невероятната среща и емоциите!
    Всичко беше прекрасно!

    Благодарности и на teen_f за обиколката из София

  15. #270

    Подразбиране

    Реклама:
    Мили момичета,радвам ви се от разстояние
    Личи си,емоцията е била голяма.
    За догодина, живот и здраве мисля да не пропусна такова вълнуващо събитие.

Страница 18 от 29 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •