Страница 19 от 29 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен
Показване на 271 до 285 от 427
  1. #271

    Подразбиране

    Момичета, отново сте си спретнали страхотна среща. Жалко, че не мога да присъствам, но благодарение на снимковиа материал се почувствах за момент съпричатсна с това събитие.

  2. #272

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stas Виж мнение
    Момичета, малко снимков материал от срещата. Опитала съм се да снимам всичко, но за съжаление някои от закъснелите гоблени може и да не съм успяла.

    http://www.4shared.com/file/u-8Or1Ro/9oktomvri2010.html

    Ето тук снимките в един архив от 116 МВ.

    Приятно гледане!

    Очакваме и другите снимки - имаше мнооооооооооооооооооооого фотографи.

    Защо не ми се отварят снимките

  3. #273

    Подразбиране

    И аз гледах снощи репортажа и изпитах гордост!!!!!!!!!

  4. #274

    Подразбиране

    Момичета, много ви благодарим, че ни посетихме и заедно прекарахме един прекрасен ден!

    Искам тук да ви покажа само мотото и талисманите на Третата национална среща на Goblenite.org



  5. #275

    Подразбиране

    След среща - две спокойно мога да казвам, че съм спала с половината форум.
    Прибрах се благополучно, ама само незнам това 22 защо не мина през "Плиска".
    Страхотна организация! И ако не знаех колко труд е положен за това събитие, щях да предложа догодина "бис".
    Браво, София!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  6. #276

    Подразбиране

    Хоп и аз на отчет Мноооого съм доволна, въпреки че трябваше да си тръгваме толкова рано. Настроението беше страхотно, пък и подозирам, че си тръгнах с най-много торбички... Благодаря на всички, които и тази година не ме бяха забравили - трогната съм, наистина.

    Поздравления за огромния труд на организаторите! Доказателство е, че и многото кудкудякане е съзидателно
    Успех на следващите домакини, поели щафетата и байряка.

    Имаше и невероятни красоти. Браво, момичета! /Снимки ще кача евентуално утре./


    teen_f, Може да съм загубена, но поне не в София

    п.с. maleks, спането с половината форум ти е изяло една среща :Р
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  7. #277

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кроти Виж мнение
    Защо не ми се отварят снимките
    Снимките са повече от 100 и не ми се качваха една по една, а ги сложих в архив. Трябва да се свали файла (9oktomvri2010.rar), да се разархивира в избрана папка и тогава ще може да се разгледат снимките.
    Пробвала съм да го сваля и разархивирам - всичко се отваря и е ОК. Е, малко трябва да се почака, за да се свали, че е около 115 МВ, но си заслужава заради красотите, които са там.

    Беше чудесно преживяване! Софиянки, супер сте!

    А аз едва си занесох подаръците - и от организаторките, и от варненки (кодексът си го бива), и от пловдивчанки (доста се чудих кой ключодържател да си избера), и от Светлето (страхотна изненада - прекрасни картички за всички ни), и от игрите... И аз бих подкрепила maleks за биса..., но наистина положеният труд е огромен. Успех на следващите!
    Редактирано от stas : 10.10.2010 в 15:57.
    - Това е невъзможно - казала Причината.
    - Това е безразсъдство! - отбелязъл Опитът.
    - Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
    - Опитай... - прошепнала Мечтата.

  8. #278

    Подразбиране

    Стас, аз си изтеглих и разархивирах снимките - чудни са
    Ето и моята добавка от снимков метериал - http://picasaweb.google.bg/Ivanichka...iteOrg9102010#
    Надявам се да се усети поне малко от атмосферата, която беше вчера.
    И отново да благодаря на всички, които помогнаха това да се случи и се нагърбиха с много, много задачи. за вас момичета.
    Щастлива съм, че ви познавам
    Редактирано от ivanichka : 10.10.2010 в 16:03.

  9. #279

    Подразбиране

    Чудесни са снимките Иваничка Сега вече могат да се видят всичките изложени красоти

  10. #280

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА, БЕШЕ НЕВЕРОЯТНО ИЗЖИВЯВАНЕ! ВСИЧКО БЕШЕ ПЕРФЕКТНО, РАДВАМ СЕ, ЧЕ СЕ ЗАПОЗНАХ С ВАС! НА ОРГАНИЗАТОРКИТЕ И ДО СЛЕДВАЩАТА СРЕЩА
    А ЗАПЕЧАТАНИТЕ МИГОВЕ С МОЯ ФОТОАПАРАТ МАЛКО ПО КЪСНИЧКО

  11. #281

    Подразбиране

    Хубаво беше,но аз нали съм си разсеяна, пак изтървах най-интересното

  12. #282

    Подразбиране

    Супер си беше отвсякъде
    Софиянки се предтавиха блестящо. Скромно да кажа че отмъкнах някоя и друга награда покрай игрите - късмета ми работеше А и подаръчета доста се насъбрха - една чанта в повече на връщане....
    Сега съм си пуснала емисията и разглеждам снимките и все едно съм отново там.

    Малекс пътуването с 22 ще си остане завинаги яркото ни пътешествие из София - никой друг не разучи околностите като нас

    Деничкеееее има кодекс и за теб, временно ще го пазя у дома

  13. #283

    Подразбиране

    За момичетата от София БРАВО!
    Показали сте прекрасни гоблени и както разбирам всички са много доволни.
    Но не виждам стъпките на влашкото хороИ какво е ставало в късните часове.И това е интересно дайте да видим снимки тези които пропуснахме срещата
    И кой поема щафетата за догодина.

  14. #284

    Подразбиране

    Благодаря за снимките.
    Благодарение на тях успях макар и виртуално да присъствам на това чудесно събитие.

  15. #285

    Post

    Реклама:
    Здравейте милички и от мен още не мога да се отърся от емоцията около срещата с толко готини момичета се запознах и се сприятелих .Страхотни сте всички,като че ли сме се познавали винаги .Нямам търпение да се срещнем отново .А сега малко снимки и от мен http://shebek1733.snimka.bg/holidays...sreshta.540264

Страница 19 от 29 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •