Страница 21 от 29 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 427
  1. #301

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от shebek1733 Виж мнение
    Ей Веси това ми харесва но зависи в какво ще се надсвирваме
    Надсвирвайте се на "ситно влашко".Тъкмо Захар да има съпровод.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #302

    Post

    Цитат Първоначално написано от Васе Виж мнение
    Момичета, ето и обещания снимков материал, който е доказателство, че срещата ни бе чудесна. На всички, които са уловени в моите кадри и на тези, които не съм успяла много, много и БЛАГОДАРЯ ВИ за прекрасните мигове изживяни с Вас
    http://vasas.snimka.bg/tapestries/na...-sofiya.540467
    Тук ми прилича на някой загубил се с трамвай 22 вие искате да увековечите как се повозихте в София

  3. #303

    Подразбиране

    Едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички момичета - и домакини и гости!!!
    Страхотни емоции, подаръците също, но това, че си се запознал с хора с които си контактувал чрез интернет, и с еднакво хоби, е незабравимо. Благодаря Ви още веднъж момичета! До нови срещи!
    ..::Gobelin World::..

  4. #304

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от shebek1733 Виж мнение
    Тук ми прилича на някой загубил се с трамвай 22 вие искате да увековечите как се повозихте в София
    ААА, само проверявахме разписанието на случайно подбран трамвай.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  5. #305

    Подразбиране

    Беше прекрасно !!!! Не мога да опиша с думи емоциите ,които преживях с всички вас!!!! Домакините - шапка ви свалям,за миг не спряхте да се усмихвате ,въпреки умората и напрежението,което сте изпитали!!!!
    Утре ще прикача снимките,че имат нужда от преработка малко....
    Целувам ви всички!!!!!

  6. #306

    Подразбиране

    Радвам се че ви е харесало!Малекс ,аз живея на пред последната спирка на 22 да се бяхте отбили при мъжът ми щеше да ви почерпи и с кафенце!

  7. #307
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Здравейте, мили момичета! Ще кажа само няколко неща: СТРАХОТНА СРЕЩА С НЕВЕРОЯТНИ ХОРА И ОРГАНИЗАЦИЯ НА НИВО! Запознах се с много готини хора и се прибрах в къщи заредена с много положителни емоции! С нетърпение очаквам следващата среща, може да правите списък още от сега! Снимки утре, щото сега ме мързи да ги качвам, а и ми е сънено още!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  8. #308

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Надсвирвайте се на "ситно влашко".Тъкмо Захар да има съпровод.
    А, моля, моля На ситното влашко търсете Скорпи Аз исках да го науча, ама нА. Другия път Аз се отчетох само с ширто снощи
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  9. #309

    Подразбиране


    БРАВО МОМИЧЕТА!!!
    НЕВЕРОЯТНА СРЕЩА. ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ОРГАНИЗАТОРИТЕ, СПРАВИХА СЕ ПЕРФЕКТНО.
    За първи път идвам на такава среща и съм очарована, съжалявам, че пропуснах предните две. Имах възможността да се запозная с много готини хора и да науча много нови неща. Мили съфорумки радвам се, че ви има!

  10. #310

    Подразбиране

    НЯМАМ ДУМИИИИИ!!!!!!!!!!!!!

    Мили софийски момичета, никога не съм се съмнявала във вас, но вие надминахте стократно всичките ми очаквания! Аз, която обикновено пиша дълги постове, сега се чувствам бедна откъм думи. За това ще се задоволя само с това : УДАР В ДЕСЯТКАТА ! - по отношение на всичко.

    И ще добавя само още нещо - предлагам общият ник на софийската група да е "ВЕСЕЛИТЕ КОКОШЧИЦИ", докато варненки ни е достатъчно само да ни викате "ПЕПЕРУДКИТЕ". Вие си знаете защо, нали?

    Сърдечно благодаря на всички вас!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #311

    Подразбиране

    Срещата беше чудесна!!! На мен ми се отрази много позитивно и зареждащо, така добре релаксирахме и освободихме натрупаното в ежедневието напрежение.
    Орагнизацията беше на ниво, домакинете-гостоприемни. Искам да изкажа специални благодарности на нашия гид по софийските магазини-спокойната и търпелива Дарла /дано не сме ти надули главата и изложили много из софийските трамвай/.
    Вече чакаме следващата срещаааааа............
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  12. #312

    Подразбиране

    Все още качвам снимки и по-късно ще постна линк, но бързам да изкажа впечатленията си:
    ПЕРФЕКТНА ОРГАНИЗАЦИЯ! СТРАХОТНА АТМОСФЕРА! Залата беше заредена с красота и положителни емоции.
    Радвам се, че се срещнах с нови и с вече познати майсторки. Сигурна съм, че няма друго хоби, което да предизвиква толкова радост и възхищение.
    Още веднъж БЛАГОДАРЯ НА СОФИЯНКИ ЗА ТОПЛОТО ПОСРЕЩАНЕ И СПОДЕЛЕНИЯ ОПИТ!!!!!!!!!

    колекция от снимки на всяка творба http://rodich.multiply.com/photos/album/127#photo=139
    Редактирано от rodich : 11.10.2010 в 07:09.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  13. #313

    Подразбиране

    ПОЗДРАВЛЕНИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ, измислили, организирали и осъществили перфектно срещата Радвам се, че успях да присъствам и да се запозная с много от виртуалните си познати. Благодаря за чудесните подаръчета от Светла Петрова и пловдивската група, за споделените умения, за хубавото настроение !БЛАГОДАРЯ!!!

  14. #314

    Подразбиране

    перфектна организация
    Благодаря ви момичета за топлото посрещане и положителни емоциии!!

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от ralli Виж мнение
    Радвам се че ви е харесало!Малекс ,аз живея на пред последната спирка на 22 да се бяхте отбили при мъжът ми щеше да ви почерпи и с кафенце!
    Рали , не ги кани ,че ще се върнат ......

Страница 21 от 29 ПърваПърва ... 111920212223 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •