Страница 27 от 29 ПърваПърва ... 172526272829 ПоследенПоследен
Показване на 391 до 405 от 427
  1. #391

  2. #392

    Подразбиране

    И още 2 видео "компромата", които успях да кача в youtube

    http://www.youtube.com/watch?v=bD4-AbeweMM
    http://www.youtube.com/watch?v=bD4-AbeweMM

  3. #393

    Подразбиране

    А от тук можете да си ги свалите клипчетата http://deizi.multiply.com/video/item/57/VIDEO.rar
    dani_m29@abv.bg

    Без картинка схеми на гоблени не изпращам

  4. #394

    Подразбиране

    ама къде има компромати аз виждам само едни красиви българки които освен да шият гоблени тачат българското знаят да се веселят и много хубаво играят нашите хора

  5. #395

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    ама къде има компромати аз виждам само едни красиви българки които освен да шият гоблени тачат българското знаят да се веселят и много хубаво играят нашите хора
    и не само хората

  6. #396

    Подразбиране :)

    И за да съм съвсем в духа на "Оскарите", ето и моите благодарности:
    Мили софийски кокошчици, благодаря ви за топлото посрещане - освен вашите усмивки, които грееха непрекъснато, София ни посрещна и ни изпрати с весело и засмяно слънчице, което мен ме съпътстваше до самото ми заминаване в понеделник! Те това се казва отлична планировка!

    Благодаря за изключително добрата организация - въпреки, че се забавихме с пристигането, пловдивската група беше разведена из софийските магазини от наш личен екскурзовод. Дарла, специални благодарности за търпението, особено в трамвайните разходки, ти си знаеш защо (възмутихме една софийска баба на отиване и един софийски дядо на връщане с нашето кудкудякане... Пепина, гледай да опазиш следващия път доматите, краставиците и пр. ценности на софийските пенсионери!)

    Програмата беше много интересна, забавна, дори образователна!
    Ирен, благодаря, че ни закара до магазина и освен, че изтърпя хъкането и пъкането ми докато си избера конците за следващата Молитва, ми помогна в
    избора (най-трудната ми част от шиенето)!
    Благодаря най-вече за възможността да срещна нови приятели, които до сега "познавах" само виртуално.
    Аз също за първи път присъствах на национална среща, бях много развълнувана (да си призная адреналинът още ме държи), но надявам се от тук нататък да не изпусна ни една!
    Тъй, да не забравя - благодарности и на кучето за пеенето (то си знае кое), на непрекъснато усмихнатото бебе (което някой ден ще разбере) и на една чудесна приказно луда жена (която ме облече).
    Последното изречение, моля да не бъде смятано за бълнуване на делириумна нестабилна личност, просто така се прави на Оскари, нали така?

    П.С. За малко да забравя - този наперен господин беше сресан, изгладен и приготвен в деня преди срещата, обаче в последния момент реших да не го взимам със себе си. Грешка голяма, както се оказа в последствие, но пък сега ви го поднасям и ви го "подарявам" за да ви наглежда и краси шарения ко-ко-шарник

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Bloody_Marry : 15.10.2010 в 03:41.

  7. #397

    Подразбиране

    И нашите любезни приятели от Коутс ни показват на сайта им:
    http://www.coatsbulgaria.bg/Stitchin...ite+pliska.htm

    Момичета, за вас не знам дали сте доволни от тяхното представяне на срещата, но ние като домакини сме изключително благодарни за сътрудничеството и за всичко, което осигуриха за вас

  8. #398

    Подразбиране

    Дъки, как да не сме доволни-даже впечатлени от вниманието им към нас. Те са фирма, която си направи трудът да ни отдели толкова много внимание, подаръци и да ни засвидетелства уважение, както и фирма "Български гоблен"...пожелаваме им всичкия късмет на света, а ние да успеем да изработим всеки предложен от тях проект! Амин!

  9. #399

    Подразбиране

    Един шеговит поздрав към софийските момичета.
    Сигурно така сте се чувствали след края на срещата, минали през огъня на организирането и.



    http://prikachi.com/images.php?images/5/2589005M.gif
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #400

    Подразбиране

    Изчетох темата до конец и благородно Ви завиждам за изживяването. Дай боже всекиму както се казва такива емоции и приятели.Догодина живот и здраве и аз съм с вас.А Кодекса е много оригинален.Поздравления на Варненки.

  11. #401

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Един шеговит поздрав към софийските момичета.
    Сигурно така сте се чувствали след края на срещата, минали през огъня на организирането и.



    http://prikachi.com/images.php?images/5/2589005M.gif
    Ния, не се сдържах и се смях много на закачката ти към софийските момичета, но дори и като резултат след огъня, пак е нещо хубаво - дали шиещи кокошчици или печени пиленца, все сме си хубавки
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  12. #402

    Talking Благодаря ви!!!

    СОФИЯ, много съм ви благодарна за подаръците!!!!!!!!!! Направо ме трогнахте! Каквото и да кажа повече ще е излишно ...

    А Кокошката ми е великолепна
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  13. #403

    Подразбиране

    Моля ви, сканирайте статията от вестник "Всичко за семейството", че не успях да си го взема и да прочета.

  14. #404

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sissak Виж мнение
    Моля ви, сканирайте статията от вестник "Всичко за семейството", че не успях да си го взема и да прочета.
    И аз имам същата молба. Че си купих "Всичко за семейството", но в него нямаше такава статия. А "Вестник за семейството" никъде няма наоколо!

  15. #405

    Подразбиране

    Реклама:
    Много благодаря на софийските момичета за вниманието!Кокошчицата ми е прекрасна!!!

Страница 27 от 29 ПърваПърва ... 172526272829 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •