Страница 6 от 29 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 427
  1. #76

    Подразбиране

    и аз + 2 броя фенове,може и 3

  2. #77

    Подразбиране

    И аз със фенове ще дойда, един от които е моя кум.

  3. #78

    Подразбиране

    Хайде, нека се запиша и аз, засега + фен, а там може да станат 2 , но без хотел.
    ..::Gobelin World::..

  4. #79

    Подразбиране

    И аз ще съм на хотел.
    Четох нагоре, но не видях как стои въпросът с резервацията на самите стаи - организаторките ли ще ги резервират, или както във Варна всеки от нас звъни да си запазва (т.е. време ли е вече да заявяваме стаи)?
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  5. #80

    Подразбиране

    И аз се каня да дойда - най-вероятно без хотел ... До края на месеца ще потвърдя 100% присъствието си
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  6. #81

    Подразбиране

    Цоп и аз в кюпа Засега без хотел.

  7. #82

    Подразбиране

    Фенове ще доведа и аз! Даже едната може да си я водя от Видин-с хотел

  8. #83

    Подразбиране среща

    от Враца - записвам се и аз за срещата, със мен ще дойде и stas - без хотел и двете

  9. #84

    Подразбиране

    Да се запиша и аз за сега без хотел.

  10. #85

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rostso Виж мнение
    Здравейте!

    Във връзка с организацията на Третата Национална Среща:

    Моля всички (дори тези, който имат минимален шанс да присъстват) да ми изпратят e-mail с малкото си име и nikname-a си във форума. Моля, информацията изпращайте само на e-mail-a ми, а не на лични съобщения, поради риск да се задръсти входящата ми кутия и част от участниците да не могат да ми изпратят ЛС. Предварително благодаря!

    Адресът ми е




    Скъпи приятели, ОЧАКВАМЕ ВИ!


    Мили момичета,

    очаквам с нетърпение вашите писъмца
    Редактирано от rostso : 19.10.2010 в 11:37.

  11. #86

    Подразбиране

    Момичета, от миналага година съм се заканила, че няма да пропусна тази среща...но сега не смея да се запиша, защото в същия ден е и концерта на Скорпионс. Моля Ви кажете ми от колко часа ще започне срещата - може пък да има шанс все пак да Ви срещна?

  12. #87

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Michelle Виж мнение
    Момичета, от миналага година съм се заканила, че няма да пропусна тази среща...но сега не смея да се запиша, защото в същия ден е и концерта на Скорпионс. Моля Ви кажете ми от колко часа ще започне срещата - може пък да има шанс все пак да Ви срещна?

    Официалното откриване на срещата ще е от 14 часа. Стадион Академик, където ще се състои концерта на Скорпионс, е на 5 минутки пеша от хотел Плиска

  13. #88

    Подразбиране

    Мили наши гостенки, дето ви чакаме с такова нетърпение, ето ви малко яснота относно настаняването и вечерята в хотела :
    Засега сме запазили 25 двойни стаи от ниската категория. Това означава, че нощувката ще ви струва 27,50 лв. Който иска може при пристигането си на място да се обади на наш координатор и стаята му ще бъде заменена с тази от по-висок клас на цена от 35 лв. Този наш координатор ще стои на рецепцията на хотела и ще ви посреща и настанява от 10.00 сутринта и ще внимава всичко с настаняването ви да е наред. Той ще ви раздава баджовете, той ще ви събира парите , и пак той ще ви пренасочва към друг наш координатор, който пък ще ви очаква в конферентната зала, за да приеме от вас гоблени / ако носите/ и да ги аранжира там. Официално ще се съберем в тази зала точно в 14.00 и ще се отдадем на масово бърборене и радостни възклицания, а към 16.00 ще си направим една кафе-пауза. Купона с ядене и пиене е предвиден за 19.30 в ресторанта на хотела и включва:
    Шопска салата
    Сухи месни мезета
    Пилешка пържола
    Задушени картофи
    Палачинка с мед
    Питка, мин.вода и 50 г алкохол
    Ще си имаме и дисководещ, който ще ни озвучава и весели, така че очакваме бурни танци и майсторски прояви на дансинга!
    Куверта за ресторанта е на стойност 25 лв , а кафе - паузата е 2 лв.

    Е, казах ви всичко ...

  14. #89

    Подразбиране

    За тези, които желаят, е предвидено да има човек, който да ги заведе до магазина на ДМЦ и някои други гобленарски магазини

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от кроти Виж мнение
    За тези, които желаят, е предвидено да има човек, който да ги заведе до магазина на ДМЦ и някои други гобленарски магазини
    Това е супер, а дали ще може и в магазин за мъниста?/ може и само информация, а ние ще си го потърсим/
    ..::Gobelin World::..

Страница 6 от 29 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •