Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране Моля за малко помощ

    Момичета имам малък проблем с моя гоблен бих искала да ми дадете съвет как да постъпя.Става въпрос за това,че моят гоблен е на фирма "Златен гоблен" и патамата ми се разнищва макар,че съм я обримчила,а от лявата и дясната страна съм оставила по две квадратчета,а от долу и отгоре по е едно квадратче.И сега незнам какво да направя.Панамата се разнищва от долу.
    Редактирано от Verche_98 : 24.07.2010 в 21:20.

  2. #2

    Подразбиране

    Пробвай да минеш обримчените краища на панамата с хартиено тиксо, за да ги заздравиш.Можеш също така да ги подгънеш и тропосаш.

  3. #3
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Ще се опитам да го направя благодаря много,а има ли някакъв проблем ако съм оставила по едно квадратче от долу и отгоре за рамката.В имисал дали е малко едно квадратче да има?

  4. #4

    Подразбиране

    Ако не ти се изкриви много гоблена, няма да имаш проблем, а можеш и да зашиеш допълнителни ивици там, където ти е малко панамата.

  5. #5
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Не ми се изкривил много гоблена до сега и ще опитам да зашия допълнителни изици да видя какво ще стане.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кроти Виж мнение
    Ако не ти се изкриви много гоблена, няма да имаш проблем, а можеш и да зашиеш допълнителни ивици там, където ти е малко панамата.
    Присъединявам се към това мнение - аз за един Вервако имах по-малко парче панама и заших от 2 страни по една ивица памучен плат. Така го използвах, а после и без това ще влезе в рамката.

  7. #7

    Подразбиране

    Ще ти дам съвет пък ти си реши.Напоследък не обримчвам панамата,а на около половин см от края и самият край минавам с безцветен лак за нокти.След като изсъхне лака няма нищене.

  8. #8
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ти за съвета.Следващата панама така ще я направя.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •