Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 51
  1. #31

    Подразбиране

    Сташно съм впечатлен , тованаистина е приказно нещо , благодаряти за тази информация , грандиозно и страшно красиво
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  2. #32

    Подразбиране

    Жестоко творение! Пък и патриотизмът си го бива. Нямам думи, велико е!

  3. #33

    Подразбиране

    Наистина е велико.Мамо Нуши дадена е някаква безплатна версия за програмата, и аз я изтеглих.Нещо да знаеш за нея.Сигурно не е пълна или е само да се види как се работи.

  4. #34

    Подразбиране

    Ще видя какво представлява, само я видях като програма - нямах време да се заглеждам.

  5. #35

    Подразбиране

    Това, което си изтеглила е демо версия - само за запознаване с програмата. Има и хоби версия и търговска версия. Те са платени. И отново си рекламират големия гоблен, наистина колосален труд.

  6. #36

    Подразбиране браво!

    ... и аз съм много впечетлена! Благодаря на mamanushi, че сподели тази "находка" с нас!

  7. #37

    Подразбиране

    СТРАХОТНО!ТОВА СТО ПРОЦЕНТА ТРЯБВА ДА ВЛЕЗЕ В РЕКОРДИТЕ НА ГИНЕС!
    АЗ ТОКОВА ЧУДО НА ЧУДЕСАТА НЕ СЪМ ВИЖДАЛА!
    ВЪЗХИЩЕНИЕ И ПОКЛОН!

  8. #38

    Подразбиране

    И аз се чуствам като Вас-без думи! Шапка им свалям! Ние дали можем да сътворим нещо подобно???

  9. #39

    Подразбиране

    Боже,колко е голям!Но и е красив!!!!Даже по ми харесва от оригиналната картина. Мама Нуши,колко човека са го шили?

  10. #40

    Подразбиране

    Аз също си задавам този въпрос.Ние дали бихме могли да направим нещо подобно и какво ще е то. Богата ни е историята.

  11. #41

    Подразбиране

    Те са го шили на кръстчета...
    Пък в отговор на Душкова-направосъм се сетила кой може да ни разработи схема на историческа тематика...

  12. #42

    Подразбиране

    Браво! Невероятен гоблен! Предполагам че може да кандидатства за рекордите на Гинес.

  13. #43

    Подразбиране

    чудно ми е как се сглобяват после като всяка една шие по една част от гоблена на машина ли се шие

  14. #44

    Подразбиране

    Браво и за труда и за сработването на жените, доста трябва да са задружни за да го направят.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    наистина това което са направили е впечетляващо и заслужава овации особенно за техният патриотизъм и че са съчетали своето хоби с една благородна кауза , а по отношение на шиенето на подобни бих казала пана това не е за първи път в историята до колкото знам стените на дворците на кралете са покрити с подобни пана -които всъщност са гоблени шити от много хора на отделни части и после свързани в един гоблен -гобленарството мисля ,че води началото си от там и е било преди всичко кралско занимание затова техниката на свързване едва ли е нова просто тези полякини са се поровили в историята и са направили нещо оникално и похвално защото ако в древността това е било кралска поръчка ,то това което тези жени са сътворили си е чист патриотизъм

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •