Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране Моля, помагайте

    ???????.jpg

    163650-0081d-19922496-.jpg Момичета и момчета имам тази подкова, с този ключ, който се оказва, че са някакви чехски конци, но не пише фирмата на конците, а аз гледам номерата им като индианец пищеща машина /макар, че и те вече пишат на компютри/. Освен, че не знам , на коя фирма са, имената на цветовете - нищо не ми говорят. Много моля, ако някой е шил това с други конци да ми помогне. Между другото - много е хубаво във всяка къща да има подкова. Ако има интерес, имам и други подкови. Пишете.

  2. #2

    Подразбиране

    Конците са PRIMONA.Слагам таблицата тук.


    Моля те за схемата.Адреса ми е в подписа.

  3. #3

  4. #4

    Подразбиране подкова

    Моля модераторите да не го изтриват. За всички, които искаха схемата на подковата я качвам тук. Много станаха искащите, а едвам седя на стола /оперирана съм/. Моля за извинение. Саня е показала таблицата на конците, за което благодаря.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Аз ших преди време едно сърце,с цветове от екрана.Сега благодаря на Соня за конвертора.Ванче, оправяй се бързо и за схемата и на модераторите за разбирането.

  6. #6

    Подразбиране молба

    Момичета и момчета, пак помагайте. Какви са тези конци? Става въпрос за тези по-долу. Надявам се накой да знае. Благодаря предварително
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Момичета и момчета, пак помагайте. Какви са тези конци? Става въпрос за тези по-долу. Надявам се накой да знае. Благодаря предварително
    Мадейра!

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    Момичета и момчета, пак помагайте. Какви са тези конци? Става въпрос за тези по-долу. Надявам се накой да знае. Благодаря предварително
    За да ти е по-лесно:
    http://dump.ru/file/4869565
    http://dump.ru/file/4869566

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •