Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 29 от 29
  1. #16

    Подразбиране

    Гоблените на леврон са изключително сложни и невероятно красиви. Не рискувайте със схеми от тук и там. Фирмата е изключиетлно коретна и бърза е цената за схемата и ключа все пак е само 13 лева. Повярвайте заслужава си !11

  2. #17

    Подразбиране

    Аз шия един паун на Леврон от около 5-6 години- разбира се с прекъсвания, защото е много трудоемък и с много единични бодчета. Моето мнение е, че имам много прогон наистина... Мисля, че фирмата трябва да поработи над това сериозно. Иначе имат прекрасни неща. И моят става красив- имам тема с етапи /още не е готов/ ако някой иска да види резултата до тук. Мисля да пробвам и с един ХАЕД и бих могла да направя сравнение тогава може би. Не знам...това е субективното ми разбира се мнение...

  3. #18

    Подразбиране

    Здравейте мили момичета шиещи Леврон,закупих си няколко схеми от фирмата,но се оказва ,че схемите са ми прекалено ситни.Въпросът ми е-как да ги увелича за да станат по-малко квадратчета на лист.Моля помогнете ми,нямам търпение да започна единия.Ако питането не ми е на правилното място,моля за извинение

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от muraj Виж мнение
    Здравейте мили момичета шиещи Леврон,закупих си няколко схеми от фирмата,но се оказва ,че схемите са ми прекалено ситни.Въпросът ми е-как да ги увелича за да станат по-малко квадратчета на лист.Моля помогнете ми,нямам търпение да започна единия.Ако питането не ми е на правилното място,моля за извинение
    В момента шия гоблен на Леврон Дивите лебеди. Схемите са четливи. Има мног единични бодчета. За сметка на това ставакрасиво. Съжалявам че не мога да ви покажа етап от ушитото но не знам как да го сторя. Още съм слаба в ковп пращания

  5. #20

    Подразбиране

    Увеличи ги като ги преснемеш на ксерокс

  6. #21

    Подразбиране

    Ами отиваш някъде, където правят ксерокопия и им казваш да ти преснимат всичко на формат А3 Те си знаят работата. Така всеки лист ще ти стане 2 пъти по-голям. Свекърва ми също шие 1 Леврон и така й ги увеличих, защото й бяха твърде ситни.

  7. #22

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toteva Виж мнение
    Леврон имат чудесни картинки,но дали и гоблените им са сполучливи,трудоемки ли са?Имам молба към всички,ако някой е изработвал нещо тяхно,нека да го покаже и сподели мнение.Благодаря ви предварително
    Шила съм Маргаритки,стават едно към едно.Можеш да го видиш в сайта им на готови гоблени.Трудни са спор няма,но нали затова го правим. :-)

  9. #24

    Подразбиране

    Гоблените на "Леврон" са много сполучливи, но и доста трудни, с много единични бодове. Но се получава много добър резултат. Успех!

  10. #25

    Подразбиране

    ----.jpg

    Zdraveite momicheta,

    Tarsia sxemite na eto tozi goblen. Ako niakoi moje da pomogne shte sam blagodarna. Za podarak na maika mi e.

    Blagodaria vi mnogo.

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cecunka Виж мнение
    Фирмата гобленсет работи с конци които се правят специално за тях. Тоест ти номер и марка конец няма откъде да намериш. Има друг вариант - да търсиш схемата в рм вариант или ключ върху който са посочени съответствия с някоя марка конци. Можеш да пуснеш снимка на гоблена в Заявки и да помолиш ако някой го има в рм или да има ключ към гоблена да ти го прати.
    Групата на дечицата ми в градинката е "Детелинка".Много ми харесва гобленчето с детелинка и калинка и подковичката,като схема.Много благодаря!
    suny76@abv.bg

  12. #27

    Подразбиране

    Здравейте на всички и в тази тема. Много съм запленен от един гоблен на Леврон, зодия Везни. Много искам да го ушия за моя близка приятелка и исках да попитам дали някой знае от къде мога да си купя този гоблен и също ако има и с други зодии бих ушил за себе си моята зодия.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  13. #28

    Подразбиране

    Търся схемата на този гоблен "Роял" на Леврон. Благодаря ви предварително

    renybakalova@abv.bg

  14. #29

    Подразбиране

    Реклама:
    Виж си пощата
    Цитат Първоначално написано от renybakalova Виж мнение
    Търся схемата на този гоблен "Роял" на Леврон. Благодаря ви предварително

    renybakalova@abv.bg
    rusinova@mail.bg

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •