Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 29

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране схеми на гоблени леврон

    Скъпи гобленарки, отдавна търся схемата на един чудесен гоблен на Леврон. Мноооооооооого моля, ако някой го има да ми го даде. Благодаря предварително. margaritagr@abv.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Поръчай си я,а и не си написала кой е гоблена-имат много.

  3. #3

    Подразбиране

    Az imam "Trio" i "Gorska feia" ako e niakoi ot tiah shte ti izpratia shemite!

  4. #4

    Подразбиране гоблени с DMC

    Цитат Първоначално написано от STOP-73 Виж мнение
    Az imam "Trio" i "Gorska feia" ako e niakoi ot tiah shte ti izpratia shemite!
    Много ще съм ти благодарна ако ми изпратиш схемите на гоблените "Трио" и "Горска фея" .margaritagr@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Изтеглих си от руски сайт два гоблена но те са на румънски гобленсет. Има си схема , има си картинка , има картинка на цветовете на конците но няма марка на конците и номера. Приемам всякакви идеи от къде да взема номерата на конците.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от маргарита грозданова Виж мнение
    Скъпи гобленарки, отдавна търся схемата на един чудесен гоблен на Леврон. Мноооооооооого моля, ако някой го има да ми го даде. Благодаря предварително. margaritagr@abv.bg
    А защо не погледнеш в темата на Леврон - http://www.goblenite.org/showthread.php?t=6754.
    Там има публикувани много картинки, както и линкове към схемите им!

    Успех!

  7. #7

    Подразбиране

    Само се възхищавам на вашите гоблени. Ако някоя има схема на гоблените на Леврон "Първа пролет" Или на "Мост край реката" , да ми я изпрати на margaritagr@abv.bg Много ще съм ви благодарна.:cry

  8. #8

    Подразбиране

    Фирмата гобленсет работи с конци които се правят специално за тях. Тоест ти номер и марка конец няма откъде да намериш. Има друг вариант - да търсиш схемата в рм вариант или ключ върху който са посочени съответствия с някоя марка конци. Можеш да пуснеш снимка на гоблена в Заявки и да помолиш ако някой го има в рм или да има ключ към гоблена да ти го прати.

  9. #9

    Подразбиране

    Леврон имат чудесни картинки,но дали и гоблените им са сполучливи,трудоемки ли са?Имам молба към всички,ако някой е изработвал нещо тяхно,нека да го покаже и сподели мнение.Благодаря ви предварително

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toteva Виж мнение
    Леврон имат чудесни картинки,но дали и гоблените им са сполучливи,трудоемки ли са?Имам молба към всички,ако някой е изработвал нещо тяхно,нека да го покаже и сподели мнение.Благодаря ви предварително
    Шила съм Маргаритки,стават едно към едно.Можеш да го видиш в сайта им на готови гоблени.Трудни са спор няма,но нали затова го правим. :-)

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cecunka Виж мнение
    Фирмата гобленсет работи с конци които се правят специално за тях. Тоест ти номер и марка конец няма откъде да намериш. Има друг вариант - да търсиш схемата в рм вариант или ключ върху който са посочени съответствия с някоя марка конци. Можеш да пуснеш снимка на гоблена в Заявки и да помолиш ако някой го има в рм или да има ключ към гоблена да ти го прати.
    Групата на дечицата ми в градинката е "Детелинка".Много ми харесва гобленчето с детелинка и калинка и подковичката,като схема.Много благодаря!
    suny76@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Много цветове ,схемата на много листи и ,както го наричат рускините прогон, много единични бодчета. Успех нататък!

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте и ЧНГ! Много здраве и спокойствие на всички съфорумки и семействата им!
    По повод темата - моя колежка шие "Крайбрежно кафене" на Леврон. Наистина - много цветове и листове, много единични бодчета, а тя по тази причина мина на вариант 1:4. Видях го, става прекрасно, но е много трудоемко. Всъщност, както всичко, което е хубаво. Аз лично се интересувам от "Септемврийски ден" на Леврон. Ако случайно някой го е шил и разполага със схема - дали мога да се надявам?
    Освен това бих искала да се информирам за "Йеремия".
    Имам много силен емотивен повод да го ушия. Да, ама май не. В смисъл, че това ми се вижда връх на гобленарското изкуство и като изпълнение, и като големина. Едновременно нямам куража да почна нещо такова и имам желанието да го направя.Моля ви , споделете опита си

  14. #14

    Подразбиране

    polystefanova, виждала съм ушит "Септемврийски ден" и трябва да ти кажа, че е красив гоблен. За Йеремия не мога да кажа нищо.

    Относно сложността, разработките на фирмите Хаед и Голден кайт са по-големи, с доста повече цветове и също много единични бодчета. Но въпреки това имат все повече почитатели

    Така че не се плаши, давай смело! И не минавай на 1:4, така ще изгубиш много от красотата на гоблена.

  15. #15

    Подразбиране ОЧАРОВАТЕЛЕН-НОЩЕН АНГЕЛ-ЛЕВРОН

    ТЪРСЯ НОМЕРАТА НА ДМЦ-ТАТА НА ГОБЛЕН -НОЩЕН АНГЕЛ.МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •