Показване на 1 до 12 от 12
  1. #1

    Подразбиране Дрехи втора употреба

    Здравейте,какво е мнението ви за тези магазини,пазарували ли сте от тях

  2. #2

    Подразбиране

    Да пазарувала съм и пазарувам, 90% от дрехите ми са от такива магазини. За това има много причини, а най-главните са:
    1. Трудно си намирам дрехи, които да са моя размер и да не са като за лелки в редовни магазини, но понеже германките, американките и т. н. са едри жени, в такъв магазин задачата става много лесна.
    2. Купуваш си дрехи, които са маркови, красиви и качествени често на нищожни цени, което води до голяно спестяване на бюджет.
    3. и последно, но не най-маловажно, е че дрехите втора ръка са "еко", защото дрехата се използва наново и се спестяват ресурси за производството на нова дреха, т.е. е спазен принципа 'reuse".

  3. #3

    Подразбиране

    да и аз, днес си закупих доста нещица на символични цени,интересно ми беше колко от вас пазаруват в такива магазини

  4. #4

    Подразбиране

    Аз също съм си купувала много интересни дрехи-маркови на много достъпни цени и си бяха с етикет.Също и пердета имам от такъв магазин,страхотни!

  5. #5

    Подразбиране

    Абсолютно съм съгласна с Araxna и поради същите причини и аз съм редовна клиентка на тези магазини - само там намирам моя размер дрехи, които същевременно са интересни и екстравагантни като модел и нямат нищо общо с "бабешките" костюми за по-едри жени в редовните ни магазини. Пък и материите обикновено са естествени и много по-качествени от нашите.

  6. #6

    Подразбиране

    От десет години пазарувам само и единственно от магазини за дрехи втора употреба.До сега не съм споделяла,защото си мислех,че ще отнеса доста подигравки.Но наистина размер за едри дами ,там се намира без проблем,това е една от причините,а другата ,поне при мен е невъзможността ми да пазарувам нови неща,не са по силите цените им.Преди две години си купих много красив кожух,а до него момент си мечтаех за такава дреха още от дете.Не се оплаквам,даже съм доволна,но напоследък и в тези магазини покачиха цената на килограм,така,че ми се наложи отново да се огранича.И все пак това са магазините,които съм избрала за своето семейство.

  7. #7

    Подразбиране

    Купувам прежди и конци от там - един милион пъти са по качествени от тези "български", които са произведени в Турция. В редовните магазини цената е 40 лв килограма, а във тези втора употреба са по 16 лв. кг, като са произведени в Европа и са непокътнати, просто целите топки/чилета или както се казват, с етикетите им. Дже днес обикалях, но нещо бяха махнали количките за прежди

  8. #8

    Подразбиране

    И аз съм фенка на тези магазини,когато имам възможност купувам за семейството си по нещо,Даже основно оттам се обличаме,

  9. #9

    Подразбиране привет

    Аз също съм от тези ,които се обличат на 90% от тези магазини и не го крия. Аз не съм пълна , но и за моите килограми се намират дрехи. Купувала съм пердета , покривки и спално бельо .Обличала съм и продължавам да обличам и домашните любимци. Синът ми беше много против ,но откакто му купих няколко маркови ризи на смешни цени от 12- 15 лв , взе че започна и той да ги посещава.

  10. #10

    Подразбиране

    днес си купих нова покривка с етикет4е,страхотна е

  11. #11

    Подразбиране

    В последно време не съм купувала дрехи, а само чанти - една много здрава за инструменти и една абсолютно нова чанта за моя лаптоп. По принцип не съм против тези магазини - дори и само да си купиш нещо, което друг няма и е уникално. А сега се сетих, че преди 2 години пазарувах перденца за един витражен прозорец у дома. Купих 12- тина различни , нови и не поръбени за символични цени около 2 лв.бройката.

  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:
    Не съм просто защото не може да се намери нещо качествено, което издържа дълго време.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •