Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 47
  1. #31

    Подразбиране

    Благодаря,че сподели с нас тази красота!
    Вече три пъти я разглеждам и все откривам нови и невероятни неща!
    Ненадминати са наистина рускините!

  2. #32

    Подразбиране

    Може ли някой да каже какво става с този сайт fanstitch.ru ?

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tooth Виж мнение
    Може ли някой да каже какво става с този сайт fanstitch.ru ?
    Ами по едни време имаше условие да си качил определен брой схеми/ или нещо такова беше/, за да можеш да сваляш, не ставаше като преди само да напишеш мнение и благодарност.По този повод аз лично от доста време не съм влизала. Не знам сега има ли някаква промяна.

  4. #34

    Подразбиране

    Благодаря за информацията ,но проблемът е ,че не мога изобщо да вляза

  5. #35

    Подразбиране

    Имах регистрация в rukodelie.devichnik.ru но не съм влизала повече от година. Сега не мога да си възтановя регистрацията, а при нова изискват да се отговаря на даден въпрос. Ето тук се вижда
    http://rukodelie.devichnik.ru/index....ction=register
    Някой знае ли как трябва да се отговори?

  6. #36

    Подразбиране

    Я люблю свою лошадку,
    Причешу ей шерстку гладко,
    Гребешком приглажу хвостик
    И верхом поеду в гости.

    Май въпросът се променя непрекъснато,и не знам дали е този ...Аз като щракнах ми излезе началото на това стихче.

  7. #37

    Подразбиране

    Копирай въпроса и го потърси в гугъл, там излиза края на изречението.

  8. #38

    Подразбиране

    Пробвах и стана. Благодаря ви за помощта!

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mamanushi Виж мнение
    Здравейте, днес за пореден път дадох линк към един руски торент, от който редовно си записвам схеми, а има и поредици на списания със схеми. Архивите са големи и понякога е трудно да ги пратиш някому дори и на части. В торента трябва да се регистрираш, става много лесно. След това в раздел КНИГИ И ЖУРНАЛИ търсите КОЛЕКЦИОНИРОВАНИЕ, УВЛЕЧЕНИЯ И ХОББИ и там Вышивание. Нататък е лесно - има 23 стр. с архиви. Избирате си нещо и кликвате. Излиза нов прозорец и може да се види какво включва файла - натискате список файлов под дискетката от дясно . Ако искате да теглите натиснете скачать торент.
    За да се изтегли файла трябва да имате инсталиран някакъв торент на компютъра си. Теглите както се тегли музика и филми.
    Надявам се, че ще съм полезна с тази информация. Ако имате проблеми - пишете.
    Не забравяйте да натиснете клавиша СПАСИБО.
    http://rutracker.org/forum/index.php
    mamanushi Благодаря! Големи красоти има там, дръпнах един файл с 250 цветя. Три живота няма да ми стигнат а са просто вълшебни!

  10. #40

    Smile

    Цитат Първоначално написано от Freeky Виж мнение
    Имах регистрация в rukodelie.devichnik.ru но не съм влизала повече от година. Сега не мога да си възтановя регистрацията, а при нова изискват да се отговаря на даден въпрос. Ето тук се вижда
    http://rukodelie.devichnik.ru/index....ction=register
    Някой знае ли как трябва да се отговори?
    Направи си нова с друг мейл. Преди време и на мен ми се случи и като не успях с въпроса, направих си друга регистрация с нов мейл..........

  11. #41

  12. #42

    Подразбиране

    Някой знае ли какво става с девичника. Гугъл го блокира и не мога да вляза там. Пише,че се инсталира злонамерен софтуер, ако го посетиш.

    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  13. #43

    Подразбиране

    Като натиснеш най-долу,вдясно Пренебрегване на предупреждението,те пуска.И при мен е така,не знам защо....
    rusinova@mail.bg

  14. #44

    Подразбиране

    Аз нямам Пренебрегване на предупреждението на нито един от трите браузера.


    Даже и да ви изядат, пак имате два изхода.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    При Хром има "разширени",след като натиснеш се появяват опции,едната е "продължи на свой риск" и готово.Засега нямам проблеми.Сканирах със софтуер против шпиони и със софтуер срещу троянци.Антивирусната също не дава индикации.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •