Страница 1 от 19 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 272
  1. #1

    Smile Моите красоти

    Здравейте, мили момичета!Когато за първи път посетих този форум бях изумена от прекрасните неща, които показвате тук.Тук разбрах и за гоблените на Dimenisons.За мен беше предизвикателство да се захвана с някой от тях.Може би като за начало трябваше да се заема с нещо по малко но ......страшно много ми хареса точно този-вече няколко момичета го показаха тук.Знам ,че ще се повторя след тях, но исках да споделя все пак с вас.....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от sianie35 : 17.01.2011 в 17:41.

  2. #2

    Smile Втори Dimension

    Здравейте, мили момичета .Бързам да споделя с вас втория си Dimension.След три месечен труд, счупени 2 игли, изкривени три ,преборени 5, 6 ,4, 3, 2 ката нишки, гобленов ,кръстат бод ,френски възли, контур и бод Couching, най- накрая успях да ушия един от трудните за мен гоблени.Оригинална комплектовка е и съм спазила всички инструкции по ключа.Искаше ми се някак си да ви покажа крейнинга Blending Filament-почти прозрачна нишка в комбинация с ламе как блести като коричка лед по камъните и водата ,но на снимка няма как да се види........а тези елхи направо ми взеха здравето, но пък стана истинска зимна приказка.Сега следва третия Dimension.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Горещо благодаря за хубавите думи, голям стимул е за мен.Тази вечер започвам този Dimension, в който съм влюбена ,пак оригинална комплектовка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Това е нещо старо, което не харесвам много ,но все пак съм положила труд.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Готово!Излюпи се вчера и е чисто нов
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    Сегa следва - Twilight Bridge , незнам дали ще продължа с Dimension после, че май се поуморих ,набелязала съм сезоните на Dome.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от sianie35 : 17.01.2011 в 22:55.

  7. #7

    Подразбиране

    Да се похваля, момичета с новите си премени-много съм доволна от резултата!Като ги видя така ми се пълни душата-забравям за труда, полаган месеци наред.Сиянието ми има светло синьо паспарту ,но е излязло на снимката бяло.Надявам се да споделите с мен радостта ми!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от sianie35 : 01.02.2011 в 12:07.

  8. #8

    Подразбиране

    Новия Дим . е този (в по-задните постове бях показала ,че почвам него).От сезоните на Доме не съм се отказала-дори схемите са готови .И аз с есента мислех да почна .Но какво да правя след като мъжо продължава да ме изненадва с Дим..На човека окото му друго не хваща и аз примерно слушам!Но съм си обещала един ден на тези сезони да им видя сметката
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 27.05.2012 в 19:22.

  9. #9

    Подразбиране

    Готовооооооооооо! И да се похваля -този игленик ( макар и небродиран) искам да споделя с вас.Подари ми го моята приятелка fanivarna .Закупен е от чужбина и много ме трогна нейното внимание.Благодаря ти, Фани!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    Готова съм най -накрая !Тази вода ме поумори .Съжалявам ,че няма как точно да ви покажа крейнинга, който блести по водните струйки (прилагам една макар и малко размазана снимка, на която долу горе се вижда). Уверявам ви ,че на живо е прекрасен!Сега мога само да му се наслаждавам - отначало не ми допадаше този гоблен ,но беше избор на съпруга.Е, сега вече си го харесвам много!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Готово!След шитите от златната колекция на Димейшън този ми се стори като песен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    Станал е много красив. Поздравления! От собствен опит знам, че вече си започнала следващия. Ще чакам етапи и от него.

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sianie35 Виж мнение
    Готово!След шитите от златната колекция на Димейшън този ми се стори като песен
    А пък на мен обратното. Нещо го провлачих моя
    А гоблена е разкошен просто!

  14. #14

    Подразбиране

    Поздравления, голяма красота е!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Весел, слънчев, цветен, абееееее.... Дименшън - как да го похваля повече!
    Браво и за избора и за изпълнението!

Страница 1 от 19 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •