Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Подразбиране "Ездачката" на Брюлов

    Въпроса го задавам заради моя колежка.Преди година дъщеря й почина и жената се теши с трудотерапия-шие гоблени.Мъката е голяма,но трябва да се оцелява заради останалите членове на семейството.
    Помоли ме да й намеря схемата на "Ездачката" по картината на Брюлов.Беше ми показала схемата от списанието на Милена Стил,но я разубедих да не се занимава със схеми-изроди.
    Разполагам със схеми на три фирми- Солария,Гобленсет и Сотвори сама.
    Някой има ли ушити гоблени на тези фирми?
    Коя схема бихте ме посъветвали да й разпечатам?Лично аз предпочитам Гобленсет,но искам и вашите мнения.
    Предварително ви благодаря за съдействието!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #2

    Подразбиране

    по-добре да е на гобленсет защото на милена стил може да е всичко на опаки както моята холандска зима.схемата е на милена стил а оригинала като го видях ми стана лошо.разликата е огромна.така,че по-добре на гобленсет е наи добре.поне да не я разочароваш като мене половината да е сьс сменени цветове.успех
    [email]gergana.germanova@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    moyta e na Solaria, no dosta zor vidyat dokato ya zavır6a, ima6e osobenno mnogo edini4ni bod4eta tam kadeto e 1*1 - litsata na ku4etata i konya , neznam moje bi na Goblenset 6te da e po lesna .

    na Solaria e truden goblena - ot li4en opit go znam

  4. #4

    Подразбиране

    Аз съм я виждала при приятелка на Солария. Чудесен е. Вярно има и места ,където има единични бодчета,но запазва оригиналността на картината. Готов гобленът е внушителен. Трябва приятелката ти да си прецени с кой ще се захване.Гобленсет или Солария.А и може и да се посъветвате и тогава да решите.

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:

    Мнгого ви благодаря от мое и нейне име!

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •