Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране Въпрос за Северното сияние на Dimension

    Здравейте ,мили момичета!Преди няколко дена завърших първия си Dimension сега съм се заела със Северното сияние, но имам затруднение-не мога да разбера какво значи Overlay Cross Stitch и Overlay Half Cross Stitch,Overlay colors .И още да питам-бода Couching-прихващането на конеца пак със същия цвят ли става? Прилагам и снимки, много моля тези ,които са запознати или са шили този гоблен да помагат.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Overlay Cross Stitch - шият се кръстчета с цвета, който е посочен в легендата. След това върху тези кръстчета се шие още еднин ред кръстчета, с един кат блендинг филамент.

    Overlay Half Cross Stitch - по същия начин - шият се половинки кръстчета според легендата и отгоре им се минава с един кат блендинг филамент.

    Overlay colors
    - буквално са цветове, които лежат върху други.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от biskvitka_ Виж мнение
    Overlay Cross Stitch - шият се кръстчета с цвета, който е посочен в легендата. След това върху тези кръстчета се шие още еднин ред кръстчета, с един кат блендинг филамент.

    Overlay Half Cross Stitch - по същия начин - шият се половинки кръстчета според легендата и отгоре им се минава с един кат блендинг филамент.

    Overlay colors
    - буквално са цветове, които лежат върху други.
    Най -сърдечно благодаря за помоща, много полезна информация, човек се учи докато е жив!

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Това ми е един от любимите гоблени-отдавна се заглеждам по него...Ама като се има предвид колко съм натрупала в запас и това ,че от месеци не съм хващала иглата..май ще си остане само мечта

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    Това ми е един от любимите гоблени-отдавна се заглеждам по него...Ама като се има предвид колко съм натрупала в запас и това ,че от месеци не съм хващала иглата..май ще си остане само мечта
    Вземи го почни ,много е приятен за шиене, страхотни цветове ,много добре се получава,като поушия малко може да кача снимка да покажа.

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    Сияние, трудничък ми се струва.Аз имам един започнат Дименшънс- Mother`s pride..Ама нещо хич не ми върви-с тия много различни бодове,катове конци,а хем той се води лесен . Причината може би е в това,че аз не обичам кръстчетата..
    За сега ще се радвам на твоя..

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •