Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Подразбиране моля помогнете

    здравейте всички ,незнам дали е точно за тук въпроса ми но се нуждая от вашата помощ,като вляза в пощата при прикачване на файл неми се отваря опцията преглед, за да мога да избера файл и същевременно да го изпратя-какво да направямоля помагайте

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от brambi70 Виж мнение
    здравейте всички ,незнам дали е точно за тук въпроса ми но се нуждая от вашата помощ,като вляза в пощата при прикачване на файл неми се отваря опцията преглед, за да мога да избера файл и същевременно да го изпратя-какво да направямоля помагайте
    При Gmail няма проблеми ако не са много големи файловете.Mailbg е гадничка.За останалите незнам.
    Провери дали не си задръстила пощата.Изтрий входящоте,които си прочела,изтрий изпратени,спамовете и накрай изпразни кошчето.
    Не знам коя поща използваш,но най-добре е да качиш файла на файлообменник и да изпратиш линка.
    Друго ме се сещам за момента.Ама утре ще питам хакерите на работата и ако знаят,ще кажат.

    Отговарям ти на горния пост,за да не задръствам.

    Значи ще питам утре нашите хакери.
    Редактирано от tdm13 : 29.08.2010 в 21:27.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  3. #3

    Подразбиране

    като стигна ето до това положение и неми се отварят точно тези прозорчета ,за да мога да избера от къде да прикача файла

  4. #4

    Подразбиране

    Понякога, когато избирам да качвам файловете от папките не се получава, друг път ако използвам файл или снимка от десктопа става по-бързо и няма проблем. Най-добре е да имаш регистрация в gmail , там можеш до 25 мб да качваш както отделни снимки така и компресирани файлове. Mail.bg и abv.bg не са удачни за тази цел. Може би съм предубедена , но така съм свикнала.

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:
    Значи допитах се днес до хакерите и ми обясниха следното,цитирам:
    'може да са й затворили чекмеджето на DOX-а;
    да прикачва чрез DOX,там си има отметка за директно качване о после да натисне само "изпрати";
    да провери дали не си е запълнила лимита в DOX-а и самия лимит на пощата".

    Предавм ти думите им,каквото и да значат.Дано да ги разбереш.
    Това е,което успях да свърша.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •