Показване на 1 до 15 от 678

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Включвам се за тези, които искат да пробват-когато принтирате схеми го направете в/у картон.После с игла от схемата бодете и излиза в/у картончето за шиене-така е най-лесно!

  2. #2

    Подразбиране

    Ето го и моят втори опит
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    pepi_r - Много красиво е станало!Хайде следващото!Аз също започнах едно на тъмен фонт ,но днес цял ден ме нямаше , но за утре ще гледам да го завърша и покажа!Ей, да знаеш много ми харесва тази техника и съм се заредила с доста схеми !Мисля да започна да ги правя тематично-коледни, за деца, за сватба, за РД и.....!Нова краста!!!


    skorpion- Чудесна идея!Само не знам мъжо дали ще се навие на толкова дебела хартия да ми ги принтира!

  4. #4

    Подразбиране

    И аз по едно време бях полудяла лекичко по тия изонити,много ми харесват и сега де,но все нямам време да направя нещо ново Но покрай вас,като влизам и ви гледам,май скоро ще изскоча и аз с нещо готово

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  5. #5

    Подразбиране

    Тя Пепен е голяма изкусителка. Заради нея го почнах и аз . Доказателството е, че и тази вечер имам нещо ново . Второто е същото като най-първото, но с малко по-различни цветове
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •