Показване на 1 до 15 от 678

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Продължавам на НГ вълна!Много се трудих над този дядо с ламени конци,но на снимката не излизат така ефектно както са в действителност!И пак,много приятно занимание!Не съм изневерила на гоблените ,но изонита ми е за отмора!

    моето фото това е оригинала

    Май има разлика !?
    Редактирано от pepen : 17.09.2010 в 19:43.

  2. #2

    Подразбиране

    Има разлика да - твоето изглежда по-бледо, но вярвам че е от снимката. Аз не, че съм престанала с тази техника, напротив шия усърдно, но сега не мога да ги покажа, тъй като са на коледна тематика и не искам получателите да си ги видят случайно. Иначе съм направила десетина бройки картички вече

  3. #3

    Подразбиране

    Браво pepen! Много е хубав! Браво!
    Аз търсих схеми, но нещо не ми допадат много Може ли да качиш схемичката на този дядка : Hehe : : цвете : : цвете : : цвете :

  4. #4

    Подразбиране

    Качвам и на двата!Златният обаче няма схемичка като на първия ,и доста ми беше трудно да определям на какво разстояние да са дупките при започването на фигурка от него!С няколко развялания обаче мисля че се справих!?По-различен е от оригинала,защото и цвета на картона е по-светло червено !Струва ми се че и конците които се използват при готовите комплектовки са по-различни от ДМЦ-ламе!?Ето сайта от където черпя информация как и върху какъв цвят картон би изглеждало по-ефектно!
    http://www.form-a-lines.net/section.php/2/3/christmas
    Но,оригинала си е оригинал!



    Схемичката е малка ,но качвайки я в компа и като си я увеличиш ,всичко се вижда добре!Освен това при принтиране ,като за картичка я вадя 10/15 см ,в случай че е отпред на картичката!Ако искаш да се показва през прозорче,намали размера!
    Схемите ги свалям от албума на една рускиня в галерито ,но не знам дали на всички ще се отвори!Все пак го давам!

    http://bur-taliya.gallery.ru/watch?a=JVM-dKFU
    Редактирано от pepen : 08.09.2010 в 16:25.

  5. #5

    Подразбиране

    И аз да покажа второто произведение
    Май не се вижда добре на снимката, но това е заради "кадърния" фотограф и смяната на фона от червен на син . Но на живо е много нежно.

  6. #6

    Подразбиране

    Е не мога да не покажа моят коледен ангел. Така или иначе получателката вече си го знае и няма от кого да го крия
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •