Страница 12 от 46 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 678
  1. #166

    Подразбиране

    ГЕРИ, НАПРАВО СИ ЖЕСТОКА! РАЗКОШНИ КАРТИЧКИ, БУРНИ АПЛОДИСМЕНТИ!

  2. #167
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Още нещо от мен!



    Айде момичета, само аз ли останах?
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  3. #168

    Wink

    Не е опит за показване, но все пак се учих на него. Нарочно оставих грешките, че да си ги виждам. Първия ми опит....


  4. #169

    Подразбиране

    Меган ти кога оспя? Това да не е плод на раб. вбеме

  5. #170
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Браво, Меган, справила си се отлично! Айде, Деска, вземи пример от нея и опитай и ти! Голяма краста е, момичета, но пък за сметка на това стават касиви неща!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  6. #171

    Подразбиране

    Е, браво Гери, тук вече надмина себе си.
    И аз се чудя снощи защо не се обаждаш, а ти тайничко твориш. Опита си казва думата, тия последните две картички са направо невероятни !!!

  7. #172

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NADIA_VT Виж мнение
    Е, браво Гери, тук вече надмина себе си.
    И аз се чудя снощи защо не се обаждаш, а ти тайничко твориш. Опита си казва думата, тия последните две картички са направо невероятни

    Леле Гери!Какво направи бе момиче!Какви са тия красоти!Тези последните са върха!Давай смело напред, казах че искам подарък за коледа!А, аз съм толкова болна ,че хич не ми е до бродиране!Пусти грип - изпи ми силичките ,ще го Но имам надупчени и само ме чакат да ги шия!Приготвила съм една изненада,сама си сътворих едно моделче,дано сколасам по-бързо да го ушия !Не е картичка , а нещо по-мащабно!Ха-ха!

    megim- как да не ти каже човек едно гооо- лямо !Що за опит е това,на мене ми беше най-завъртяно , а ти си се справила от раз!Къде има грешки , аз не виждам!?чакам следващият ти опит!

  8. #173

    Подразбиране

    Момичета, показвате УНИКАЛНИ неща!!!
    Моля да слагате по-големи снимки, за да разгледам по-детайлно готовите ви резултати ... иначе ще си остана воайор завинаги, а много ми се иска и аз да пробвам ...

    PS Влюбена съм в Гълъба!!!
    Единственият безкористен приятел на човека в този себичен свят и единственият, който няма да го изостави и няма да се прояви като предател е неговото Куче"
    den_gad@abv.bg

  9. #174

    Подразбиране

    Много сте лоши запалих се и аз по тоя изонит.Но в момента съм в процес на гледане кое как точно се правии.Има неща които не са ми много ясни но сигурно постепенно ще ми се изяснят детайлите.Всичките ви творби са чудесни продължавайте да ни радвате нас гледащите.

  10. #175
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Момичета, не се чудете, а опитайте! Никак не е трудно! В началото и аз така като вас се чудех и ми се струваше сложно, докато не се престраших да пробвам! Много по-лесно е отколкото изглежда!


    pepen, мила, само дай адрес и ще ти ги изпратя всичките! Пожелавам ти скорошно оздравяване и да ни зарадваш с още нещо!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  11. #176

    Подразбиране

    megim - коя е грешката ти? Понеже малко бледо ми стои, но ми се струва, че долу роклята и "ръцете" трябва да ги шиеш обратно. Струва ми се, че първо си ушила "ръцете" и после роклята отгоре

  12. #177

    Wink

    Някой май ми завижда за работното време ? Ама в работно време стават по добри ...
    pepi_r ръцете са си ушити върху роклята, грешката е в дясното крило

  13. #178

    Подразбиране

    Момичета, много красиви неща сте показали. Иска ми се да имах поне 8 ръце, че да правя всичко, което ми харесва едновременно.
    Ето и моите нови нещица

  14. #179
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Ех, Меги, на тоя черен картон стават невероятни! А що се отнася до работното време и аз на работа и картички и гоблени правя!

    veneta_az, много хубави картички си направила! Много ми хареса лотоса! Би ли споделила шаблончето?


    Пепитата нещо са в затишие.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета на всички.Два часа въздишам по показаните красоти. На картички отдавна си точа ръцете, но все се притеснявам,че няма да се получат добре на гърба, но като видях тази красота май ще ме навиете и аз да пробвам, а и до НГ има доста време.Като гледам какви сте фурии направо сте си готови за работилницата на Дядо Коледа. Лепите ли нещо на гърба върху шитото, я издайте тайната, моля.
    Благодарности за споделените линкове и обяснения. И продължавайте да показвате-ще следя с интерес.

Страница 12 от 46 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •