Страница 13 от 46 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 678
  1. #181
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    rujanka, лепи се върху ушитото да, за да го скриеш. Иначе не е приятна гледка. Опитай, лесно е! Ако се затрудняваш питай!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  2. #182

  3. #183

    Подразбиране

    Това е първият ми опит с изонита.Много е далеч от вашите майсторски изпълнения. Но като се има и в предвид,че сама си правих схемата,мисля ,че резултата е задоволителен. Отне ми половин нощ и половин ден от раждането на идеята и правенето на схемата до самия финал.


    На тази снимка цветовете на картона са по-близки до реалните.




    А на тази пък по-реални са цветовете на конците.



    Истината е някъде по средата.

    Надявам се,че опитите ми в тази област ще продължат, но .... не се знае кога, може би само за специални поводи.

    И не на последно място, благородно завиждам на всички ви за търпението.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #184

    Подразбиране

    Лимита за снимки приключи ,но едно огромно браво и на всички ви!
    NIA - добре дошла в редиците на запалените изонитачийки/леле как звучи-хаха/Справила си се повече от блестящо ,радвам се че ти харесва и давай смело!Защо само за празници!?За нас винаги е праздник,когато трябва да зарадваме любим човек!А,аз каквото съм обещала на срещата ще го изпълня-"когато му дойде времето/-усмивка и подмигване!

    Не шия и затова по желани на вас ето ви няколко схемички !Със здраве да си ги ушиете и непременно покажете!Иначе....!Целувам ви!Приятно шиене!




    Ако има желаещи за някоя схема да свирка!!!

  5. #185

    Подразбиране

    Дойде ми вдъхновението да снимам и покажа последните си произведения. Повечето са от серията "дивеч в рамка", но те са и по-леснички
    Тази седмица съм се отдала на друго вдъхновение и само се радвам на вашите красоти. Но скоро пак ще се върна към изонита.



  6. #186

    Подразбиране

    Здравейте и от мен момичета. Ето ме и мен в тази темичка с едно моделче, мисля че до сега не го срещнах
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #187

    Подразбиране

    съжалявам че не се виждат добре но е тъмно. Утре ще ви ги покажа на светло - току що ги приключих и ги показвам

  8. #188

    Подразбиране

    Стана, стана още сега ви го показвам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #189

    Подразбиране

    : Зайче: Може ли схемичката на снежинката

  10. #190

    Подразбиране

    m_rija, много красиви са станали рамките. Досега не се решавах да пробвам, но сега вече нямам съмнения за резултата.
    Ge4i1970, за теб и всички, на които им харесва - ето лотоса

  11. #191

    Подразбиране

    Добро унро момичета, снощи докато аз си правих снижинката интес прояви и моето момченце - сего и той прови едно моделче - нямам търпение да го свърши и да ви го покажа.
    Не че ми е син, но се справя доста добре.

  12. #192

    Подразбиране

    И сега обещаното от моя син
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #193

    Подразбиране

    Първо аплодисменти за най-младото попълнение в нашите редици Давай миличко ,надмини и мама!
    А за всички други ,е нямам думи-красота,изящество и ...а бе вие си знаете !Кефя ви се от сърце!Благодарско на veneta_az за схемичката на лотоса!До сега не бях го виждала !Красив е!

    След дълго умуване,боледуване и други ...не измайсторих това!Това е моята тайна и същевременно предизвикателство ,нова за мен!От картинката на този гоблен/който няма схема/ си принтирах картинката ,направих си дупчици и ето резултата!Може и да има косури ,но ми е първия опит сама да си измисля как да го направя !Сега стоя ,гледам си го и едно хубаво ми става ...!Хаха!



    Тази картинка си има и другарче!Ще и видя сметката и на нея!"Когато му дойде времето"!
    Редактирано от pepen : 25.10.2010 в 23:45.

  14. #194

    Подразбиране

    Ееееее, pepen, ти просто сложи всички в малкото джобче!
    То, няма и как да се мерим с родоначалничката на темата , ама мацката е станала върховна!

  15. #195
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Реклама:
    Лелееееееее, ти за това се покри за толкова дълго време! А уж била болна!


    Майтапя се, Пепка, да не се разсърдиш! Наистина ни сложи в малкия си джоб! Завърна се с гръм и трясък! Браво!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

Страница 13 от 46 ПърваПърва ... 3111213141523 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •