Страница 14 от 46 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 678
  1. #196

    Подразбиране

    Ей, Пепен, направо ми отправи предизвикатлство с тази ретро дама.

    Май и аз ще опитам с нещо подобно, но преди това трябва доста да репетирам ,докато усвоя, ако не всички, то поне основните тънкости на тази техника. А за това е нужно време, което при мен е винаги в дефицит.

    А твоята дама е забележителна! Поздравления!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #197

    Подразбиране

    Рepen, наистина си на светлинни години пред нас. Дамата е станала страхотна.

  3. #198

  4. #199

    Подразбиране

    Аз на m_rija исках снежинката

  5. #200

    Подразбиране

    anninka, аз нямам готов шаблон за снежинката. Използвах картинка на готова картичка от нета, разпечатах я и дупчих по нея.Прикачам две картички със снежинки , ползвай която ти харесва повече и дупчи смело, не е трудно

  6. #201

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ge4i1970 Виж мнение
    anninka, пиши т кого искаш схеми! Като не я искаш, не я дърпай! И за сведение Деси я ши!
    Ееее, не с лошо де! : Дама: И освен това, това кръглото на мен не ми прилича на снежинка
    Редактирано от anninka : 24.10.2010 в 09:22.

  7. #202

    Подразбиране

    Браво pepen! Впечатлена съм от дамата в ретро стил. В нея си вложила много творчество . Радост за окото.
    Не забравяй да пазиш готовите шаблончета - за по-мързеливите ка то мен. Ще чакам с нетърпение следващата красота, която ще направиш.

  8. #203

    Подразбиране

    Често правя картички за празниците на мои приятели и близки. Изонитът допълни за мен възможността всеки път да правя нещо различно. Показвам ви направените вчера две картички за мои приятелки... Това са моите втори и трети опит ...

    Редактирано от Agi_D : 25.10.2010 в 21:03.

  9. #204

  10. #205

    Подразбиране

    Agi_D - Първи,втори опит,няма значение!Справила си се блестящо!Продължавай ,времето за картички сега започва!Радвай приятелите си с такива красоти!

    Благодаря ви момичета за милите думи!Направо ме засрамихте!Това беше едно предизвикателство за мене ,дали ще се справя!На живо е още по добре,щом мъжо като му я показах и направи такава физиономия

    Това са новите ми попълнения !Паспарту за това мини и да знаете че е в цвят "млечен шоколад", а и елхичката не съм дооформила окончателно !

    Редактирано от pepen : 25.10.2010 в 11:40.

  11. #206

    Подразбиране

    ето и моите скромни опити

    нещо не можах да ги фокусирам добре май...
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #207

    Подразбиране

    Момичета, и аз ви благодаря за добрите думи! Както писах по-горе, правила съм картички, но като бродирах картинката в/у панама ... може би трябва да ги покажа в съседна тема. Изонитът е нещо ново за мен и идеите са 1:1 от интернет.
    Успех и на всички вас!

  13. #208

    Подразбиране

    страхотно е всичко което показвате. Pepen твойта мацка направо утрепа рибата.

  14. #209

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, я, моля, както сте седнали и се занимавате с тези прелестни дребослъци да вземете да направите по 3-4 бройки за Коледния благотворителен базар на Движение на бг майки
    Ще се проведе около 12-13 декември в НДК-като излесе инфото ще го пусна тук, за да не объркам сега нещо . През годините ми помагахте за видинския базар, но тази година ще се насочим към София и там ще показваме красоти. Аз правя разни бродерийки и декупаж, та нямам време за изонита. Иначе съм показала в началото моите неща и ще нося от тях. За съжаление са ми еднообразни....Спирам, че да Ви оставя време да боцкате

Страница 14 от 46 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •