Страница 14 от 40 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 678

Hybrid View

  1. #1
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepen Виж мнение
    Спечелелия най-много гласове получава награда /Комплектовка гобленче ,от мене/За това аз няма да участвам в конкурса!


    Аз чак сега загрях! Как така няма да участваш? И аз няма да участвам, тогава! Може да не се оценяваме помежду си, а момичетата, които следят темичката ни, но не участват!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  2. #2

    Подразбиране

    Ооооооо Гечи и аз до сега не можах да вдяна за какво става въпрос. Пепен и аз тогава няма да участвам или всички или никой. Ние можем и без награда - нали го правим еи така за спорта

  3. #3

    Подразбиране

    Аз получих вече от Pepi_r
    Утре пращам и аз
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #4

    Подразбиране

    Какво решаваме-по избор ли бродираме или зодиите-изглеждат много хубави и подходящи

  5. #5
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    И последно, момичета, какъв ще е календарът? Че няма време, а и търпение нямам!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  6. #6

    Подразбиране

    Отварям темичката и
    Според проучванията ,резултата за тема на календара :-по желание !Да е по шаренко!Цветенца,пеперудки, птиченца, снежинки, животинки.......,на кой каквото му е на сърце !Внимавайте в размера на картончето ,да не се получи накрая -едно високо ,друго широко ,за цвят на картона - по желание!

    Не четете ли бе сладури!По-горе писах и сроковете и какво следва след това!Ша ви

  7. #7

    Подразбиране

    Пепо, ние не сме читатели-ние само бродираме /като онзи стар виц за чукчите....

  8. #8
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Ама че съм и аз, имах предвид какво ще бродираме. Ама само съм си го мислела, а кой ще го напише...? Значи по избор картинки! Айде почнах ги!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  9. #9

    Подразбиране

    Пепен аз тук се почудвам - цветното картонче ли трябва да бъде 8/12 или самата бродерия?

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ge4i1970 Виж мнение
    Пепка, а от тук как се тегли, че много са размазани? http://s25.photobucket.com/albums/c83/alishasneddon1980/older%20pricking%20patterns/?start=40
    Дай малко инфо, моля.
    Размазани ще бъдат ако ги принтираш на целият А4 По принцип те са с малка резолюция,но и не ти трябва за картичка кой знае каква големина!Моите ги вадя с размер 10/15 или 13/18 !Кликваш на картинката която си харесваш и то показва и колко % е голяма !Ако 100% ,е те това е големината и с запис цоп в твоя комп!Тука не е като при гоблените!Можеш да увеличиш малко шаблончето преди принтиране/стига да не е много/ и готово!Успех и пак питай, ако трябва ще ти сваля нещо и пратя!Давай смело!Винаги съм на вашите услуги!


    Скорпи - и аз защо пиша,заболяха ме пръстите!Четете ей!!

    desi13 - слънце мое!КАРТОНЧЕТО върху което ще бродираш!
    Няма нужда от по-голямо ,че като се съберат 12-какво става !?

  11. #11

    Подразбиране

    Вижте какво съм изработила вчера специално за моята колежка за ЧРД
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #12

    Подразбиране

    desi13 - браво миличка!Чудесна картичка!Добре че си ти да движиш темата ,че ние като сме се зашили и не поглеждаме тука!Ама накрая "ще убием рибата "!Скоро и аз ще покажа нещо ,сега го сглобявам !Как върви календара !

  13. #13
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Благодаря, Пепи! Дръпнах си някои неща от там!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  14. #14

    Подразбиране

    Пепинке 8/12 е многооооооооооооо манечко бе. То няма такива маленки схемички и сега кво да правим аааа? Дай ми идейка моля

  15. #15

    Подразбиране

    Пиша на Деси ,но четете обстойно и другите
    desi13 - само така ти се струва мила!Аз по принцип намалявам схемите винаги за да остане малко и поле отстрани на картичката!Ето тези двете са избродирани точно на такова по размер картонче,тепърва ще ги правя на картичка!Като на втората оставих място за да поставя и дните на месеца/по желание може и по -тясно да бъде!Това е ако картичката я избродираш ,така че моделчето да е по вертикала!Когато е по хоризонтала,представи си как ще се получи!Има вариант да го направиш на по-голям по размер картон ,но моделчето да се събере пак в тези малките размери и да оставиш място да си залепиш лист с дните на месеците!Това е когато решиш календара да ти е на отделни листове,като книга!Ако желаеш да е единичен,така че непрекъснато да си гледаш избродираното от другарчето и трябва да се съберат на един по-голям лист от А4 /това при оформянето на календара/,моделчетата пак трябва да са малки !В противен случай ,ще се получи едно огромно календарище!Пиши на чичко Гугъл -"календари" и като ти се отворят разгледай няколко варианта за пример!Утре ще наредя няколко варианта като календар и ще ти покажа!Не забравй че ще сложим и "шапка "на календара ,която показва че се отнася за 2011 година!Ако искаш покажи ми моделчето си на ЛС/нали трябва да е изненада/ и ще ти помогна още/

    Редактирано от pepen : 04.11.2010 в 19:44.

Страница 14 от 40 ПърваПърва ... 4121314151624 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •