Страница 5 от 46 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 678
  1. #61

    Подразбиране

    Качвам и на двата!Златният обаче няма схемичка като на първия ,и доста ми беше трудно да определям на какво разстояние да са дупките при започването на фигурка от него!С няколко развялания обаче мисля че се справих!?По-различен е от оригинала,защото и цвета на картона е по-светло червено !Струва ми се че и конците които се използват при готовите комплектовки са по-различни от ДМЦ-ламе!?Ето сайта от където черпя информация как и върху какъв цвят картон би изглеждало по-ефектно!
    http://www.form-a-lines.net/section.php/2/3/christmas
    Но,оригинала си е оригинал!



    Схемичката е малка ,но качвайки я в компа и като си я увеличиш ,всичко се вижда добре!Освен това при принтиране ,като за картичка я вадя 10/15 см ,в случай че е отпред на картичката!Ако искаш да се показва през прозорче,намали размера!
    Схемите ги свалям от албума на една рускиня в галерито ,но не знам дали на всички ще се отвори!Все пак го давам!

    http://bur-taliya.gallery.ru/watch?a=JVM-dKFU
    Редактирано от pepen : 08.09.2010 в 16:25.

  2. #62

    Подразбиране

    И аз да покажа второто произведение
    Май не се вижда добре на снимката, но това е заради "кадърния" фотограф и смяната на фона от червен на син . Но на живо е много нежно.

  3. #63

    Подразбиране

    Е не мога да не покажа моят коледен ангел. Така или иначе получателката вече си го знае и няма от кого да го крия
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #64

  5. #65

    Подразбиране

    Поздравления момичета !


    m_rija - Страхотно се е получило!Пак ли си шила с единичен ,ламен/сребърен/конец!

    pepi_r- Това ангелче и аз мисля да го избродирам!На картинката го дават на бял картон с ламе,но така с бяло на червено е много ефектен!

    skorpion - благодаря за поздравленията,хайде включи се и ти в нашите редици на работливи-изонит пчелички!

    Аз от снощи боцкам тази рамчица със сребърен конец и нямам търпение да ви я покажа!Жалко че на снимката не може да се види хубаво как се получава!Първо пробвах с единичен,но после продължих с двоен!И В двата случая е сполучливо!Но все пак вие ми дайте оценка !





    Леле,какво ще правим като ни се свършат готовите шаблончета!

  6. #66

    Подразбиране

    pepi_r, ангела е супер!!!
    pepen, наистина пак ших с единичен конец, само на надписа е двоен .
    А твоята картичка става страхотна, но май там където си шила с двоен конец се вижда по добре рамката ( или поне така изглежда на снимката )
    Сподели това сърце и тънката сребърна рамка готова щампа ли са или лепенки някакви?

  7. #67

    Подразбиране

    m_rija - благодаря за милите думи!Използвам стара покана за сватба и всичко е щампирано,аз само си набоцках мойто шаблонче за рамката!Като не мога да намеря бял картон А4 и тази покана ми попадна пред очите! Тя само една заврънкулка е с една нишка ,всичко друго е с нормален конец !Няма как да познаеш на снимката,но и разликата не е така фрапираща!Знаеш,трудно се цепи конеца и реших да пробвам,стана ок!

  8. #68

    Подразбиране

    Ох, кой пусна по-напред схемата на тази русалка? Е, благодарско де - мисля добре се получи
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #69

    Подразбиране

    Казах Ви аз, че изневерявате на другите бродерии, ама..Пепче и другите мацки-с двоен конец става по-хубаво. Да споделя опит-има едни конци, които са за на конусчета-за шиене на други неща-като обикновените конци /по едно време ще се сетя името/-с тях става суперско и отива по-малко материал. Аз тези дни ще понабоцкам малко картички и ще покажа, ама предвид коледното ми насторение.....сигурно ще е такава тематика. Вие давайте смело!

  10. #70

    Подразбиране

    Ей тъй, помежду другото докато си бродирам коледните картички направих и тези пеперуди
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #71

    Подразбиране

    pepi_r - Надмина ме ей!И русалката, и пеперудката са супер!Кой знае още колко красоти си направила!Аз освен да си снимам печените чушки !Все пак успях да завърша тази сватбената !Малко чашките не ми се получиха ,но важното е идеята!




    Като гледам,май ние двете с тебе ще се състезаваме!Ако ще е така ,давай !Казваме че днес примерно ще ушием елхичка ,да видим кой по-напред ще завърши !

    Скорпионче -
    чакаме изненади и от тебе !Снимай моля те макаричката с конеца,ние нали сме умнички ще се досетим как се казва!

    m_rija
    - къде се скри!Пак твориш някоя красота!Чакам снимчица!

  12. #72

    Подразбиране

    Пепен не ме засрамвай . Виж каква страхотна рамка си направила - красота. Имам направени вече около 15 коледни /повечето са елхички /. Като ги разпратя ще ги покажа тука - след има, няма 3 месеца . Дотогава ще показвам други необвързани с Коледата:
    Редактирано от pepi_r : 13.09.2010 в 08:48.

  13. #73

    Подразбиране

    Двете Пепита - просто сте страхотни!!!! Аз не мога да се меря с вашата скорост
    Но се старая да сътворя още накоя "красотичка"

    Ламето този път е рефлекта на Анхор и се шие много по-лесно и изглежда много по-плътно. На вас как ви се струва резултата?

  14. #74

    Подразбиране

    pepi_r, може ли да пуснеш тук шаблончето на първите цветенца?
    Много са сладурски

  15. #75
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Реклама:
    Ей, момичета, имайте милост! До сега едвам се сдържах, но вече не мога, та реших да драсна някой ред! Невероятно е това изкуство, ама как да ги съчетая и двете като имам тоооолкова много гоблени започнати, комплектовани, чакащи?

    pepi_r, май ще се разходя до Горна на "училище" в някоя градинка!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

Страница 5 от 46 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •