Страница 36 от 46 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследенПоследен
Показване на 526 до 540 от 678
  1. #526

  2. #527

    Подразбиране

    Невероятна красота са тези картички. А ние с моят клас решихме да се снимаме да обработим снимките с фотошоп и да ги подарим за 8 март на майките си. Но другата година ще правим и ние такива красоти за изненада. За това пращай ако може схемичките, та да се подготвя от сега.
    zeza_v@abv.bg

  3. #528

    Подразбиране

    Прекрасни картички! Моите адмирации и за идеята, и за майсторското изпълнение!

  4. #529

    Подразбиране

    darita страхотни сааа. Та ти си завършен професионалист. Който го може, го може

  5. #530

    Подразбиране

    Еее, благодаря, .... рагледах всичките 36 страници от форума, преди да започна. С конци от старите гоблени, обаче не всички са DMC и затова не всички лъскат, но нищо, не ми се ходеше да купувам по-хубави

  6. #531

    Подразбиране

    darita - Браво ,наистина много красиви картички си сътворила!Ако искаш картичките да ти блестят ,винаги към обикновения конец слагай по един ламен и то от тези които са за машина!С него стават по ефектни и нежни!А ако искаш да са само с ламен конец ,то тогава ползвай един лъскав ламен конец ,който е за ръчно шиене,прилича на крейника!Ако не откриеш такъв в Плевен има/поне аз когато купувах /Ще ти купя и пратя!

    Ето и моите последни произведения !При тях съм работила по този начин!Единственият недостатък е че не са фотогенични,особено когато е върху черно !Но на живо блестят ,нека притежателките им споделят!




    Конете са черен, бял и тъмно червен ,като съм прибавила сребрист машинен конец!Картичката с кафето е с обикновен кафяв конец и оранжев ламен машинен!В изработката на ръката не съм ползвала ламен ,но пък за сметка на това е посипана цялата с брокат , за съжаление не се вижда на снимката!За това и вече рядко показвам направеното с изонит защото не мога чрез снимката да предам живото им излъчване и направо ме е яд!


    Работи се добре и с копринените конци на ДМЦ , но те са по-скъпи!

  7. #532

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepen Виж мнение
    darita - Браво ,наистина много красиви картички си сътворила!Ако искаш картичките да ти блестят ,винаги към обикновения конец слагай по един ламен и то от тези които са за машина!С него стават по ефектни и нежни!А ако искаш да са само с ламен конец ,то тогава ползвай един лъскав ламен конец ,който е за ръчно шиене,прилича на крейника!Ако не откриеш такъв в Плевен има/поне аз когато купувах /Ще ти купя и пратя!

    Ето и моите последни произведения !При тях съм работила по този начин!Единственият недостатък е че не са фотогенични,особено когато е върху черно !Но на живо блестят ,нека притежателките им споделят!




    Конете са черен, бял и тъмно червен ,като съм прибавила сребрист машинен конец!Картичката с кафето е с обикновен кафяв конец и оранжев ламен машинен!В изработката на ръката не съм ползвала ламен ,но пък за сметка на това е посипана цялата с брокат , за съжаление не се вижда на снимката!За това и вече рядко показвам направеното с изонит защото не мога чрез снимката да предам живото им излъчване и направо ме е яд!


    Работи се добре и с копринените конци на ДМЦ , но те са по-скъпи!
    Искам да питам Пепен - не ти ли се надърпват копринениете конци на ДМЦ. И аз ги ползвам, но в изоните не смея по тази причина.

  8. #533

    Подразбиране

    Момичета и аз се присъединявам към вашата компания.
    Това е моя първи опит да направя картичка,трябва да прилиша на слънчоглед
    Имам многоооооо да уча,но е голяма зарибявка




  9. #534
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Добре дошла в нашата групичка, jivi! Да показваш красотите, които правиш.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  10. #535

    Подразбиране

    лелееее, страхотни картичкии, колко много имам да се уча докато станат и моите така, и картонът е хубав.... ще обикалям май книжарниците

  11. #536

    Подразбиране

    pepen - сега се загледах по-внимателно в картичките ти, как си правиш подложката на нарциса, готова ли е или сама си изрязваш в ъглите цветето. Много искам да си намеря такива картончета. Дали се продават!....

  12. #537

    Подразбиране

    Нали съм си нощна птица !Та вече е днес ,тоест 8 март !За това честит ви празник и да си изкарате весело!



    http://www.youtube.com/watch?v=t_-dpJNKg2A

    http://www.youtube.com/watch?v=APyZ_IXkqzA




    jivi - Добре дошла в нашите редици!Защо се притесняваш !?Справила си се повече от блестящо!Слагам ти схемички на слънчоглед /ако ти прилича на такъв/Други не открих!Момичета помогнете с още схемички!


    Цитат Първоначално написано от darita Виж мнение
    pepen - сега се загледах по-внимателно в картичките ти, как си правиш подложката на нарциса, готова ли е или сама си изрязваш в ъглите цветето. Много искам да си намеря такива картончета. Дали се продават!....
    Винаги работя на принципа "Направи си сам"!Така е и в случая за това което ме питаш!Използвам цветните картони на лист А4 ,но напоследък си купувам от големите картони защото са по-дебели !При нас има един магазин в който съм открила че продават и други видове ,стига да прецениш дали ще са подходящи за изонита!Ръбчета ги направих със специален перфоратор /казват му пънч/ пак от този магазин ,но са на доста специална цена!Давам ти линк да ги разгледаш !

    http://www.2elshi-shop.com/index.php...id=99&Itemid=1

    Моят си го купих за правени на ъгли,но в последствие открих- като му се премахне една част става и за бордюри /погледни картичката с ръката/

    Ето и един линк за такива като нас -пристрастени към правенето на картички!

    http://cardsaddicted.blogspot.com/20...g-post_26.html
    Редактирано от pepen : 08.03.2011 в 03:42.

  13. #538

    Подразбиране

    ЧЕСТИТ 8 МАРТ


    Pepen,аз имам още мнооооого да уча.
    Тази техника много ми хареса,много приятно се работи

  14. #539
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Честит празник, момичета!

    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  15. #540

    Подразбиране

    Реклама:
    Честит празник мили момичета

Страница 36 от 46 ПърваПърва ... 263435363738 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •