Показване на 1 до 15 от 180

Hybrid View

  1. #1
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Всеки път с кеф чета рецептите! Рядко се намират мъже с толкова голямо чувство за хумор! Само имам една питанка! Който не пие кво си сипва? Или покрай печенето на пуйката човек се научава и да си пийва?
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ge4i1970 Виж мнение
    Всеки път с кеф чета рецептите! Рядко се намират мъже с толкова голямо чувство за хумор! Само имам една питанка! Който не пие кво си сипва? Или покрай печенето на пуйката човек се научава и да си пийва?
    Ми правим си един безалкохолен коктейл-минерална вода "Банкя"-50 гр.Мин.вода, газирана "Михалково "-50 гр и чешмяна вода 50 гр за вкус. Освен това :
    Прави се маска за лице! Сред това в един съд се слага вода, една чаша,ментовка 100 гр/има билка в нея/,100 гр джин /и той има/ и 100 гр анасонова мастика/тя пък има анасон,пак билка/.Загряваме,взимаме една кърпа ,надвисваме лице над парата и си правим парна баня. Ментата успокоява и отваря порите,джина почиства, а анасона,предава аромат и неповторим блясък в очите. През това време пуйчето се пече. Тъй като алкохола се изпарява по бързо ,стойм на парната баня ,докато остане само водата.Вдишваме през носа издишваме през устата.Изчислено е ,че като свърши сместта ,печеното ще трябва да е готово.Пък и да не е ,на кой му пука.Важното е да бъдем усмихнати,да стъпваме кръшно и безгрижно. Сервираме пуйчето и целуваме любимия-циганска целувка с ухание на мастика/от анасона/. Поглеждаме го в очите,обещаващо, но не задължаващо и .............................пуйчето,както писах по горе....бе кой ще мисли за него!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •