Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 18
  1. #1

    Подразбиране конци "Мадейра"

    Мили съфорумки ,имам една молба към Вас. Не ми достига конец .
    Марка "Мадейра"№ 2014 40.
    В тази връзка искам да Ви попитам - в кои магазини в страната се продават?
    Няма да ми е необходим повече от една опаковка.
    В София само на Христо Ботев магазина знам ,че продават Но от декември миналата година до сега не са зареждали.


  2. #2

    Smile

    Знам, че в Шехерезада продават такива конци, но не знам дали и ти не пишеш за този магазин...................

  3. #3

  4. #4

    Smile

    Съжалявам
    Сега се сетих, че и ф-ма Полимат гр. Монтана имаха каталог на Мадейра, но нещо не им се отваря страницата която имам................

  5. #5

    Подразбиране

    Сайта не се отваря ,а това са координатите които открих Тел: 096 31 28 28

    GSM 0885 611 000

    ISQ 311-836-809

    E-mail: Polimat@be2.net

    polimat_design@yahoo.com
    Пиши на мейла ако искаш-на мен преди ми отговориха.
    http://www.muralesmaravillosos.es/productos2141784.html
    rumi_rangelova1980@abv.bg
    http://www.facebook.com/album.php?id...5970&aid=25237 АЛБУМА с всичките ми неща накуп
    НА ИСКАНИЯ БЕЗ СНИМКИ НЯМА ДА ОТГОВАРЯМ!
    Не помня дълго и няма всеки път да ровя като луда ,за да видя кой какво му трябва.

  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета . сега вече е късно ,но утре ще се обадя и ще пиша какво е станало- може някой друг закъсал като мен да се нуждае.

  7. #7

    Подразбиране

    Телефоните или са изключени или сменени ,изпратих писма до имейлите и до сега нямам отговор.Ако на някой му се намира Мадейра № 2014 40-моля на ЛС за връзка.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mirmi1 Виж мнение
    ....... В София само на Христо Ботев магазина знам ,че продават Но от декември миналата година до сега не са зареждали.
    .... да не се бъркаш с един друг магазин за гоблени на Христо Ботев? Аз си купих Мадейра точно от Шехерезада http://www.sheherezada.com/ На Христо Ботев № 93. Има голямо разнообразие. По 2,20 лв за 20 метра


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  9. #9

    Подразбиране

    Хубави ли са тези конци,като ДМЦ ли са?

  10. #10

    Подразбиране

    Мадейра са по-малко лъскави от ДМЦ и имат по-малко цветове в палитрата си, но не са лоши.
    Голямото им преимущество е, че са по 10 метра, а и са опаковани изцяло.

  11. #11

    Подразбиране

    За първи път шия с конци мадейра и ми харесват , но май само в "Шехеризада" ги продават , а там нямат пълната гама и зареждат рядко.

  12. #12

    Подразбиране

    rodich ,не бъркам мила там търсих,освен последните дни да са заредили.От началото декември миналата година до септември като писах нямаха зареждане.Пак ще проверя.
    Относно конците за първи път шия с тях и понеже нямаха всички номера замених някой в ДМС и така шарен започнах гоблена. При шиенето ми допадат повече "Мадейра".

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета , на който му трябват конци "Мадейра"-вчера е имало зареждане в "Шехерезада". Аз най сетне намерих моят № . Да и цените са нови 1,20лв-10м.,а метал. по 4лв.

  14. #14

    Smile

    А във Варна дали могат да се намерят тези конци някъде,Моля някой ако знае да ми пише,

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Във Варна не продават конци мадейра,сама фирма Шехерезада продават от такива конци

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •