Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 26
  1. #1

    Подразбиране споделете опит!

    Момичета и момчета, ако някой от вас е поръчвал от 123stitch.com, моля да ме ориентира как и за колко време пристига поръчката.
    Харесах си нещо, платих го с кредитната карта, информираха ме по имейла, че поръчката ми е на път, а вече месец нищо не е пристигнало.

  2. #2

    Подразбиране

    Нели,поръчвала съм два пъти от този сайт.Абсолютно коректни и бързи са.Поръчката ми е пристигала за 3 дни тук.Със сигурност пратката ти се губи някъде.Пиши им отново ,не ги оставяй.

  3. #3

    Подразбиране

    fuentemajor, благодаря за бързия отговор, но виждам, че при теб май е поръчка в Щатите. Но си мисля, че и по теченията на Атлантика да бяха пуснали пакетчето, все трябваше да дойде до сега. Сигурно Български пощи пак се проявяват.

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Нели, поръчвала съм си от този сайт няколко пъти абсолютно коректни са поръчката пристига в България от 7 до 10 дни, провери в пощенския си клон и пиши до сайта, предполагам, че ще ти пратят по-подробна информация за номера на поръчката, кога е пратена и т.н.
    Успех и дано да ти се намери поръчката

  6. #6

    Подразбиране

    И аз съм поръчвала от там и последния път дойде за 10 дни,пиши им за проблема
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  7. #7

    Подразбиране

    Държа да се "похваля", че днес, точно един месец след като ме информираха, че поръчката ми е изпратена, получих пакета. Костваше ми десетина пъти ходене до пощата и около 5-6 писма до сайта. Вече бях решила да прежаля парите, които платих. Както и да е, одисеята завърши. Имам си пластмасова рамка-гергеф плюс комплект удължители за увеличаване на размера. Нямам техника, за да я снимам и покажа, за това показвам снимката от сайта 123stitch.com

    Сега ще я пробвам. Дано, след толкова чакане, върши работа!

  8. #8

    Подразбиране

    Честита придобивка! Радвам се,че си я получила макар и със закъснение
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  9. #9

    Подразбиране

    yonka, благодаря за съпричастността!!!

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Честито и от мен!

  12. #12

    Подразбиране

    Много се извинявам,ако въпросът ми не е написан на точното място,но не намерих по-подходящо място от тук.Може ли някой от вас да ми покаже как се получава гобленът от обратната страна-дори да не е огледално.Много моля,защото аз отскоро шия гоблен и много ми е грозно отзад.Благодаря!

  13. #13

    Подразбиране

    Старай се да промушваш от опаката страна конеца ,който завършваш и с който започваш.Това е първото .После всичко си става подредено .

  14. #14

    Подразбиране

    Също, внимавай да не шиеш с полукръстче вместо с гобленов бод. Виж и тук какво са писали хората:
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=5597

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Nev Виж мнение
    Също, внимавай да не шиеш с полукръстче вместо с гобленов бод.
    А каква е разликата?

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •