Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 22
  1. #1

    Подразбиране моля за съвет

    Искам да си ушия този гоблен

    Моля ,ако някой вече го е шил да ми помогне за избора на конци- ДМЦ или Анхор?
    Каква панама е използвал ,бодoве и нещо специфично има ли?Имам схемата.Благодаря ви!

  2. #2

    Подразбиране

    Точно този модел не съм го шила, но няма значение - това са сезоните на Дименшънс, шият се на бяла Аида 18 каунт, с няколко вида бодове: кръстче, полукръстче, контурен бод и може и да има някой и друг фр. възел. В модела може да има няколко знака с един и същ цвят, но с различни бодове и брой нишки - трябва да се внимава, шият се много приятно и са много красиви. За вида на конците ДМС или Анхор, ще си решиш ти (аз обикновено обръщам в ДМС), трябва сама да си конвертираш на конвертора конците и от който вид имаш повече с него ги уший - сигурна съм, че ще останеш доволна от резултата.
    Желая ти успех.

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря ти за споделения опит .И на мен ми хареса .Ще си купя конците и го започвам!

  4. #4

    Подразбиране

    Когато ших моя първи/засега/ Дименшънс - оригинална комплектовка, мислех че няма да ми стигне с много малко един цвят и потърсих ДМС. Оказа се, че не отговаря и то с много на оригиналните. Конеца стигна и притесненията ми свършиха. Но и аз бих използвала ДМС при комплектовката.

  5. #5

    Подразбиране

    Моля за помощ. Имам схема и ключ за един гоблен, но нямам необходимата дължина на конците. Как бих могла да ги изчисля, защото живея в Дуранкулак в момента и ще поръчвам конците по пощата.

  6. #6

    Подразбиране Здравейте!!!

    Моля за съвет. Някой шил ли е гоблени със схеми от този сайт
    http://www.xrest.ru/collection/top/61/ ? Кажете си мнението , моля!

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от silvinka_66 Виж мнение
    Моля за съвет. Някой шил ли е гоблени със схеми от този сайт
    http://www.xrest.ru/collection/top/61/ ? Кажете си мнението , моля!
    Ако си падаш по прогоните....
    (Прогон-картинка пусната през програма за гоблени без необходимата обработка)

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от more Виж мнение
    Благодаря ти за споделения опит .И на мен ми хареса .Ще си купя конците и го започвам!
    Вече започнах -на аида 18, бяла, с конци ДМЦ.Ще покажа и снимка след няколко дни!Много ми бяха полезни съветите и указанията за бодовете от форума за този гоблен.Благодаря ви.

  9. #9

    Подразбиране

    Ето и началото на сезоните...

  10. #10

    Подразбиране

    Давай нататък и успех до края!Да добия малко смелост от теб и аз да го почна. В плановете ми е.

  11. #11

    Подразбиране

    ето и напредъка...

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    Много добре се получава, ще следя тук какво става .Димеишъните са ми в кръвта.

  14. #14

    Подразбиране

    Прекрасен гоблен.Много го харесвам но нямам добра схема.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Бравоооо! Изглежда чудесно.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •