Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 66
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Shanni Виж мнение
    ОО, и ние бяхме така, но сега големия е на 8, малкия скоро ще направи 5, но откакто стана на 3,5-4 годинки и се научи сам да се пази от люлките, аз няма какво да правя освен да ги чакам да се наиграят.
    И твоите ще пораснат, и ти ще спреш да тичаш след тях
    С нетърпение очаквам този момент да настъпи и за мен. Баткото вече почти не го наглеждам - той е на 7, но малкият е на 2 и трябва все да съм покрай него. Така че в градинките не мога, но миналата година на плажа доста работа свърших. Тази нямаше как, уви.

  2. #17

    Подразбиране

    ха че интересна тема.смятам че няма нищо странно и срамно да си шиеш навън.и аз това лято ших няколко пъти навън ,когато бебо спи.но за съжаление повечето време е будна и няма как.а когато сме и с баткото картинката е пълна.иначе въобще не ме интересува кой какво мисли,нали на мен ми е хубаво да си пошия.мечтая да имам къща,да седна на двора с гоблена в ръце, а децата да тичат наоколо.

  3. #18

    Подразбиране

    Никъде не тръгвам без гоблена ,шия навсякъде и всякога и не ми пука какво си мислят хората около мен
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  4. #19

    Post

    Навсякъде си нося гоблена и шия .Не се интерисувам кой какво ще каже .Важното е че се трудя над нещо и това ми доставя удоволствие.

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Shanni Виж мнение
    Преди малко четох че leti_at се притеснява да излезе на двора да шие, защото я гледали подигравателно. Е, мнението е отпреди 3 години, не знам дали все още е така, но ми хрумна да пусна такава тема.
    А вие смятате ли, че е смешно една млада жена да шие гоблен в градинката?
    leti_at , все още се притеснява и все още не си шие на двора...
    Догодина ще си сменяме оградата-ще слагаме по-плътен зид и тогава вече ще си шия на воля...А по градинки, на плажа..това не мога и да си го помисля даже... синът ми сега направи 5 и все още непрекъснато подвиквам по него..пък да си призная си ме е и срам !
    Иначе много ви се радвам на вас-Блу бабъл на плажа...страшно ме изкефи , ама аз не мога.
    Иначе и аз си нося гоблена с мен по почивки-шия в стаята , наай-много пред бунгалото..това е!

  6. #21

    Подразбиране

    Не.Шия на плажа, по разни градинки, влак, автобус, в колата.Вярно, понякога ме гледат странно, но аз съм добитък - не ми пука.Нали ми е кеф

  7. #22

    Подразбиране

    не ме е срам. шия дори на работа. понякога виждам как ме гледат клиентите в магазина и колегите ми. но знаете ли- Не ми пука!
    за мен това е нещото което може да ме разтовари и да ме успокои. просто не си заменям хобито за нищо на света!
    Държа на ПРИЯТЕЛИТЕ си и мога да го докажа! А Вие?
    toni_mal4eva@mail.bg
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=7987

  8. #23

    Подразбиране

    Мен също не ме е срам.Шия на работа м/у пациентите,когато придружавам мъжа ми за риба,когато съм на гости за няколко дена,само на плажа не мога-много ми е топло.Иначе това ми е хобито и така си почивам-всеки го прави по различен начин

  9. #24

    Подразбиране

    Ехааа, така ви се радвам като ви чета отговорите... всички мъкнат гоблените навсякъде и шиииият... а аз защо никога, никъде - нито на плажа, нито в парка, нито на пързалките, никъде не съм виждала някой да е извадил гоблена и да шие??!

    А така искам да си имам някоя сродна душа наоколо... Много е приятно като ви гледам снимките във форума, обаче да седнеш с някого да си пошиеш... хе съвсем е друго!
    КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ШИЯ, ТОЛКОВА ПО-БЪРЗО СТАВА

    visson@mail.bg

  10. #25

    Подразбиране

    Аз досега не съм пробвала да шия навън, поради простата причина, че на мен повече ми харесва да шия на лампа. Луда работа , ама така обичам. Иначе смятам, че не бих се притеснявала да шия навън, но някак си ми е по-добре да си се разположа вкъщи, вместо да нося гоблена си тук и там. Случвало ми се е също и да ме гледат странно, когато кажа, че шия гоблени. Но имам определен кръг от приятели, които се радват, харесват и дори споделят хобито ми!
    И накрая ще добавя (както беше написала, някоя от вас по-горе) "На който не му харесва, да не ме гледа!" Аз знам защо шия и защо си хвърлям труда!

  11. #26

    Подразбиране

    И аз се включвам в групата на бесрамните . До скоро ме беше срам да шия във влака ама вече не ми пука , инъче то 3-4 часа да седиш не е много работа. и на дворчето на кооперацията си шия стига да е хубаво времето и с кафето от едната страна.... сама започнах да си завиждам .
    Няма от какво да ни е срам, създаваме нещо красиво и който не го разбира.....

  12. #27
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от 1226 Виж мнение
    ха че интересна тема.смятам че няма нищо странно и срамно да си шиеш навън.и аз това лято ших няколко пъти навън ,когато бебо спи.но за съжаление повечето време е будна и няма как.а когато сме и с баткото картинката е пълна.иначе въобще не ме интересува кой какво мисли,нали на мен ми е хубаво да си пошия.мечтая да имам къща,да седна на двора с гоблена в ръце, а децата да тичат наоколо.


    И аз си мечтая за такава идилия! Две къщи имаме и в двете живеят родители, а аз искам да сме сами и никой да не ми се пречка! Иначе си мъкна гоблените навсякъде! И изобщ не ми пука дали ще ме помислят за луда или не! Не че не съм, де!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  13. #28

    Подразбиране

    И аз обичам да шия навън през лятото.Дори на плажа съм шила гоблен под чадъра.Е,на околните им бях доста интересна,но на мен ми беше приятно.

  14. #29

    Подразбиране

    Не , даже лятото , навън на масата ми е най - добре и светлината е хубава , а и по - свежо е , даже тогава , най - много ми спори гобленът .... естественно само това лято не успях да направя това , но живот и здрави догодина - ще наваксам
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  15. #30

    Подразбиране ,,

    Реклама:
    шила съм на двора когато имах възможност да ходя на село. Иначе през отпуската на терасата си се разполагам с кафето и мобилния и цял ден си прекарвам супер. На плажа не бродирам , защото съм все с приятелки, много говорят и ме разсейват.

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •